Наталія Федоренко рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 2700X (YD2700XBGM88AF) (sAM4, 16T, 4.3 ГГц) Б/в, Замовлення №808 288 776

Maxwell рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Процесор компанії AMD Ryzen 5 3600, Замовлення №...

Трейд старого Ryzen 5 1600 на трішки кращий 3600. Все пройшло класно рекомендую
Lord_A рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Ігрове крісло Hator Flash Black/Red (HTC-401), Замовлення №41671

--Замовив крісло через сайт --Передзвонили --Оплатив --Почекав обумовлені 5 днів --Отримав сповіщення --Забрав --Упаковка ціла, товар новий, не пошкодженний і повністю відповідає данним з сайту --Всім цілком задоволений і можу рекомендувати цей магазин спираючись на данний досвід
Bogdan Mihaylenko не рекомендує цей магазин
14 квітня 2024 На модерації

Купив: ВИДЕОКАРТА XFX AMD RADEON RX 6900 XT 16GB SPEEDSTER MERC 319 (RX-69XTATBD9) (GDDR6, 256 BIT, PCI-E 4, Замовлення №#4701

Купував б/у відеокарту а продали відновленну. Дізнався про це я через пів року коли міняв термопасту. Три чіпа перепаяні, замість термопрокладок приклеїли клаптик паперу. Коментарі на Compx.ua не публікують.
Dima Sokalsky рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Материнська плата ASUS ROG STRIX B550-F GAMING, Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Vengeance RGB Pro (CMW32GX4M2D3600C18), Процесор AMD Ryzen 7 5700X (100-000000926), Замовлення №OCRT10041362

Покупкою цілком задоволений, в наявності виявилось материнської плати, закінчились, потрібно було замовляти. По цій причині зв’язався менеджер, повідомив терміни і запитав чи це підходить, товар прийшов навіть раніше запропонованого терміну
Михайло Матрунич рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Килимок для миші A4Tech X7-500MP, Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH220 Black, Замовлення №OCRT10041359

Максим Гуковський рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Ripjaws V Classic Black (F4-3600C18D-32GVK), Повітряне охолодження be quiet! Pure Rock 2 (BK006), Процесор AMD Ryzen 5 5600 (100-000000927), Замовлення №№БТ0000014875

Відправили замовлення в той же день, отримав, все працює ідеально. Рекомендую!
Calculator рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Видеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5700 8G PULSE WITH TRI-X (11294-96-90G), Замовлення №41489

Купляв відновлену відеокарту. Забирав із шоу-руму Київ, пров.Херсонський. Сподобалось: перед купівлею предбачена можливість протестувати відеокарту під навантаженням; 6 місяців гарантії; привітні консультанти. І зовні, і по звуку роботи вентилятори виглядають новими Потестував декілька днів і ніяких проблем із роботою карти не виявив Єдине що - після встановлення AMD Radeon Software Adrenalin Edition для відеоадаптора почав відображатись інший вендор (ASUS Radeon RX 5700)
DoxTyR_ XX рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Блок живлення GIGABYTE P850GM, Замовлення №N°OCRT10041140

Катя Соколовська рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Відеокарта MSI RTX 4060 8GB Ventus 2X White OC (RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G OC) (GDDR6, 128 bit, PCI, Замовлення №Замовлення №OCRT10041279

Дякую менеджерам цього магазину за ввічливість. Все сподобалося. Відправили товар швидко.