Georgiy Akhaladze рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Memory samsung, Пам'ять для ноутбуків Samsung 8 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (M471B1G73BH0-CK0), Замовлення №000881

All well as expected
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
m99k11D00d рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Купив: Повітряне охолодження ID-COOLING SE-224-XTS, Замовлення №6861

Пришел за несколько дней. Круто, что есть бот для слежки за своим заказом. Все работает.)
Yura Kirichenko рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: SAPPHIRE AMD RADEON RX 7900 XT PULSE GAMING OC, Замовлення №5770

Купив відеокарту SAPPHIRE AMD RADEON RX 7900 XT PULSE GAMING OC в цьому магазині. Все було ОК, прийшов до магазину оплатив, отримав карту. Коли купував, зауважив що є акція на отримання starfield безкоштовно. Трохи були проблеми в комунікації з магазином щодо отримання гри, але в цілому добре
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук. Для нас це дуже важливо Бажаємо Вам тривалого та приємного користування.
Женя Бугель рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Термопаста Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 2g (TG-KE-002-R), Пам'ять для ноутбуків Kingston FURY 32 GB SO-DIMM DDR5 5600 MHz Impact (KF556S40IB-32), Замовлення №OCRT100006631

хороший магазин отправляли с некоторой задержкой, но об этом сразу же предупредили рекомендую
Volodymyr Khvyshchuk рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Жорсткий диск Toshiba 3.5 500Gb 500Gb (DT01ACA050), Замовлення №728193346

DreddOk рекомендує цей магазин

Купив: Монітор ASUS VG27VQ (90LM0510-B01E70), Замовлення №6476

Прийшов монітор за один день, задоволений магазином та працівниками, все швидко . Вже не вперше купую в цьому магазині. Рекомендую CompX.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
Максим Якимів рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Відеокарта Palit GeForce GTX 1660 Super 6GB GamingPro (NE6166S018J9-1160A), Замовлення №№OCRT10007023

Відеокарта прийшла в чудовому стані, рекомендую покупки в цьому магазині.
Sydorovich рекомендує цей магазин

Купив: Chieftec Polaris PPS-750FC, Замовлення №№OCRT10007120

Оформили і відправили все за 1 день, якість товару ідентична вказаній, 0 проблем
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук. Для нас це дуже важливо! Нехай пристрій слугує Вам довго та якісно.
Ростислав Чаплюк рекомендує цей магазин

Купив: Збірка компьютера, Замовлення №0000043745

Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за те, що знайшли час залишити відгук. Бажаємо Вам тривалого та приємного користування.
Саня Лесик рекомендує цей магазин
27 серпня 2023

Купив: Відеокарта Sapphire Radeon RX 6650 XT PULSE (11319-03-20G), Замовлення №№OCRT10006080