Антон Шевчук рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Повітряне охолодження be quiet! SHADOW ROCK 3 (BK004), Процесор AMD Ryzen 5 5500 (100-100000457BOX), Материнська плата ASUS TUF GAMING A520M-PLUS II (90MB17G0-M0EAY0), Корпус NZXT H510i All Might (CA-H510I-MH-AM), Замовлення №БТ0000007301

Купував комплектуючі для свого пк в цьому магазині, все прислали досить швидко, браку немає. Були питання з приводу материнки, відділ технічної підтримки дуже швидко допоміг з моїми питаннями! Щиро дякую за оперативність.
Руслан Павленко рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Жорсткий диск Toshiba 2.5 500Gb (MQ01ABD050), Замовлення №№ 803 887 782

замовлення прибуло вчасно все влаштовує
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
Sergioss рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Патч-корд Cablexpert U/UTP Cat.6 15m Gray (PP6U-15M), Замовлення №Хз

Покупал пас корд 15м, по всему Киеву не было кабеля длиннее 6 метров, и только в этом магазине нашел то, что искал, при чем за вполне сносную цену. Рекомендую)
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
Александр Матвиенко рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: ASUS DUAL-RTX4060-O8G, Відеокарта ASUS DUAL-RTX4060-O8G, Замовлення №9379992

Рекомендую , товаром задоволений
LaPS рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Відеокарта ASUS GTX 1660 6Gb Super Dual EVO OC , Замовлення №#35410

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Евгений Витальевич рекомендує цей магазин

Купив: КУЛЕР ДЛЯ ПРОЦЕСОРА PCCOOLER K4 BK, ЧОРНИЙ (K4 BK), Замовлення №36110

Lepr рекомендує цей магазин

Купив: X4H.F7Z76ZGb.YA, Замовлення №X4H.F7Z76ZGb.YA

Gordan Tumanov рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC, Замовлення №OCRT10033582

Отправили быстро на данный момент работает нормально.
Алексей Буриков не рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Хотів купити: XFX RX 5700 XT Thicc III Ultra

Не знаю звідки стільки позитивних відгуків, але. Замовив відеокарту - в розмові з менеджером, все чудово, є на складі - відправляємо. Проходить 5 днів - і замовлення скасовується через телеграм-бота, найс сервіс хлопці. Ні пропозицій по заміні, ні будь-якої додаткової інформації. Відповідно з таким ставленням - не можу рекомендувати даний магазин.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня. Нам прикро, що виникла така ситуація з товаром, що Ви замовляли. Ми проаналізували Ваш випадок, та дійсно допустилися помилки в оформленні замовлення. Перепрошуємо, що виникла така прикра ситуація. Ми обов'язково проведемо роботу над помилками та виправимось. Бажаємо Вам тільки приємних покупок!
Dima Verhal рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mercusys MR80X, Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mercusys MR80X, Замовлення №35887