Kostya Diduk не рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Хотів купити: Машина полірувальна ProCraft PM 2100 K

Замовив товар, наступного дня магазин просто скасував замовлення без всяких поясненнь та дзвінків, зайшов глянути наступного дня може немає в наявності, але ж ні товар є і ціна на нього такаж сама. В чому ж тоді проблема???
Представник магазину «Модна Хата»
Вам телефонували декілька разів впродовж дня. Телефон усей час було вимкнено. Або ви вказали невірний номер телефону. У будь якому разі, після оттримання повідомлення про скасування замовлення, ви можете зателефонувати нам самостійно і ми усе востановимо. Усі наши телефони завжди працюють.
24 вересня 2023 Відповісти
Raslabonov Nidov не рекомендує цей магазин
17 січня 2022

Хотів купити: Труба для теплого полу Kisan, Замовлення №59 0007 8305 8668

Уляна Остапів рекомендує цей магазин
6 березня 2021

Купив: Труби на теплу підлогу Kisan

Не сподобалося: замовлення через корзину

Попри те,що начиталася багато негативних відгуків, ризикнула зробити замовлення на сайті Модна хата. І не пожаліла.Продавці оперативно опрацювали замовлення ,відправлення отримала швидко .Товаром задоволена, ціни взагалі приємно здивували. Обов'язково замовлятиму ще!
Ivan Semko не рекомендує цей магазин
11 листопада 2020

Хотів купити: Котел газовий стандартний Immergas EOLO Star 24 4 E

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

В очередной раз сделал заказ, естественно перейдя по ссылке с Хотлайн. В очередной раз у меня взяли заказ, и даже отзвонились, что оборудование есть в наличии, и его отправят сегодня вечером. Но, в итоге пришел отказ на почту с текстом: "ваш заказ №1003264 был отменен" - без пояснения причин... Попросил знакомую сделать идентичный заказ, и оказалось, что обманывают покупателей вывешивая ходовые позиции. Если бы никогда не занимался маркетингом, то и не понял бы причин такого.
Відповідь представника «Модна Хата»
Вы не занимаетесь маркетингом, вы являетесь региональным менеджером по котлам Immergas. Причина одна Вы бы его не забрали. И для чего создавать заказы и писать отзывы? Лишь по причине, что мы считаем, что рекомендованная розница очень завышена
В первую очередь - я не региональный менеджер компании Иммергаз, так как такового не существует в Украине (есть директор представительства, и это совсем другой человек)! Во вторых - как раз я бы его забрал, а потом бы решал что делать. Далее была мысль привезти то, \"что невозможно у вас уже 3 месяца купить (мой запрос не единый был, просто не все пошли путем отзыва через Хотлайн)\", назад к вам в ваш магазин, но приехал бы уже не сам, а с рядом контролирующих органов! У меня есть скрин с заказом и вашей отменой без пояснения.
12 листопада 2020 Відповісти
Гість4 не рекомендує цей магазин
2 вересня 2020

Хотів купити: Haiba Sentosa Chr-009

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «Модна Хата»
Мы все объяснили, мы не говорили, что он будет такой же. Мы не могли такого сказать, так как мы знаем, что там разные изливы. Более того,, там есть схематические чертежи, где указана длина излива. Вот ваш комментарий к заказу: Доброго дня! Товар повинен бути повністю укомплектований, без царапин і слідів використання.Длина излива (носа) повинна бути 322мм якщо менша прошу мене повідомити про це в телефонному режимі. Дякую. в названии смесителя написано, что это ВАННА КОРОТКИЙ НОС. Мы сообщили, что такая длина только если это ванна длинный нос. Вы сказали, отправляйте. Тем более, где в комментарии написано, что гусак должен быть такой же формы??? А в фото товара, скрины которого вы не приложили почему то, указана длина этого гусака. Вы могли посмотреть фото ванны длиной, вы не стали этого делать. Значит вас все устроило.
DM SI рекомендує цей магазин
8 серпня 2020

Купив: Змішувач для кухонної мийки Haiba Gudini Chr-018, Замовлення №1002438

Все прошло нормально
лабет не рекомендує цей магазин
4 серпня 2020

Купив: кран букса, Замовлення №1002591

Не сподобалося: наявність, видача товару на складі

Заказ скомплектован не внимательно.Перепутали кран буксы.Заказывал с резиновой прокладкой,а скомплектовали с другой.
Відповідь представника «Модна Хата»
Вы выбирали кран-буксы какие вам понравились. А вам комплектовали - которые подходят для смесителя, который вы заказали. Те не подошли бы. Нужно было отправлять неподходящие, чтоб вы потом потратились на пересылку для замены?
Masonic рекомендує цей магазин
9 травня 2020

Купив: ПВХ труби та фітінги, Замовлення №1001871

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Замовив у даному магазину. Були певні нюанси по фірмі яка здійснює доставку, але дійшли згоди. Товар хороший, ціна задовільна, консультація по телефону допомагає при виборі. Дякую цьому магазину за виконане замовлення.