Відгуки Цифра | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин Цифра

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
7.9 з 10
Вибрані 399 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

7.1
7.8
7.9

• 24 червня 2022 р.

Сьогодні завбрав товар з пункту видачі товарів Цифри.
При отриманні упаковка телеофона була без плівки відкрита і перев'язана резинкою (на фото видно),
на питання чому товар відкритий і не упакований у плівку як воно завжди буває, відповіли, що це так завод відмовився упаковувати телефон.
Дуже дурне пояснення, бо получається, що мені міг дістатись і бу товар, і з дефектами.
Також у комплекті йшов блок живлення з нестандартним роз'ємом, про що не було вказано на сайті.
Телофон брався у розгорнути

повернення товару

До цього замовляв у цьому магазині все було добре. А 16.07 замовив Redmi note 11, перше що здивувало була відкрита коробка і пакет, там де телефон, теж був відкритий. І головне я пішов підібрати чохол до телефону, а він не налазить і виявилось що мені поклади Redmi 10. Я зателефонував до магазину мене перенаправити до сервісного центру, сервісний попросив відправити їм телефон для уточнення ситуації!! Дуже дивна історія!!! Чекаю відповіді від сервісу!! Питання скільки чекати, так як телефон розгорнути

Відповідь представника «Цифра»

Віталій, доброго дня! Дякуємо Вам за відгук.
Приносимо вибачення за доставлені незручності.
Прохаємо вказати номер Вашого замовлення, щоб ми могли розібратись в ситуації та вплинути на її оперативне вирішення.

Магазин рекомендую.

Відповідь представника «Цифра»

Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та рекомендації.
Будемо раді Вас бачити в нашому магазині знову!

Точка доступа WiFi Mikrotik Chateau LTE12 (5HACD2HND-TC&EG12-EAC5)

сервісна підтримка

Приставка соомалась не прошло и месяца. Две недели держали якобы в ремонте. Вернули все так же не работающую. Требую вернуть деньги, так как починить не могут

Юлія, доброго дня!
Як ми бачимо, Ви звернулись до сервісного центру із запитом, що у Вас не працює пристрій.
Після чого, Ваш товар було прийнято на гарантійне обслуговування згідно умовам, котрі прописані у гарантійному талоні, з яким Ви ознайомились та підписали.
Також ми бачимо, що за Вашим замовленням було проведено ремонт шляхом заміни пристрою на новий, у разі, якщо в товарі виникла повторна проблема, Ви можете звернутись до сервісного центру для подальшого врегулювання даного розгорнути

Номер замовлення: 2 537 475
X96 max +

• 23 червня 2022 р.

Зубная щетка не выглядит новой. Коробка уже была вскрыта. Щетка была в пыли, хотя с завода должна быть в пакете. На щетке есть царапины и следы от какого-то держателя. Заказывал в почтомат, поэтому отказаться от неё при получении не было возможности. Не рекомендую покупать в этом магазине зубные щетки или что-то еще для личной гигиены.

Відповідь представника «Цифра»

D Public, доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок.
Приносимо вибачення від імені компанії за доставлені незручності.
У разі, якщо при отриманні замовлення на поштоматі, Ви приймаєте рішення про те, що даний товар Вам не підходить або товар має пошкодження, Ви можете відмовитись від нього, звернувшись до найближчого відділення Нової пошти та скласти при цьому акт-претензію.
Також з Вами вже зв'язався наш менеджер й ми очікуємо від Вас фото або ж відео для подальшого вирішення даного розгорнути

Oral B Pro3 3500 Cross Action Black

• 23 червня 2022 р.

Вказана брехлива інформація стосовно офіційної гарантії від Самсунг.
Хотів придбати Samsung T7 500 GB Titan Gray. в прайсі вказані дві ціни. Одна 3 064 грн при гарантії від магазину на 12 міс, а інша 3 262 грн при гарантії 24 міс. офіційної. Хоча офіційний сайт Самсунг пише, що гарантія складає 36 міс. Після уточнення виявилось, що гарантія тільки від їхнього магазину і тільки 12 міс.

Будьте уважні, все перепитуйте!

Відповідь представника «Цифра»

Андрій, доброго дня! Дякуємо Вам за відгук.
Для того, щоб ми могли більш детально перевірити надану Вами інформацію, прохаємо вказати Ваші контакті дані.

Samsung T7 500 GB Titan Gray (MU-PC500T/WW)

сервісна підтримка

Заказав телефон redme not 9 а одержав redme9tа гарантийний талон коробка вид того що заказував телефон руководства не не дають ось так

Сергію, доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук.
Як ми бачимо, з Вами вже неодноразово зв'язувались наші менеджери щодо надання інформації за Вашим замовленням.
Щиро сподіваємось на Ваше розуміння!

Redme 9t

• 23 червня 2022 р.

Дякую, все вчасно, все чудово.

Відповідь представника «Цифра»

Доброго дня! Ми дякуємо Вам за відгук.
Нехай покупка приносить Вам тільки позитивні емоції!

Кавоварка Vitek

• 22 червня 2022 р.

Сервісний центр, користуючись ситуацією у країні, тягне строки і не проводить діагностику та ремонт, не дають ніякої інформації, а просто кажуть чекайте, кажуть що товар передано в ремонт, але які висновки після діагностики не кажуть, тому що інформації немає. На письмову вимогу про надання інформації щодо діагностики та місцезнаходження товару сказали чекати 30 днів. Однозначно НЕ рекомендую цей магазин, пристрій був принятий 7.06.22, на 22.06.22 ніякої інформації стосовно пристрою та його розгорнути

Відповідь представника «Цифра»

Доброго дня, Олег. Дякуємо Вам за зворотній зв'язок.
Нам дуже прикро, що ситуація з Вашим замовленням склалась саме таким чином.
Однак, ми перевірили всю інформацію та готові повідомити наступне.
Ви звернулись до сервісного центру із запитом, що після перепаду напруги, Ви увімкнули пристрій, почули тріск й приставка більше не увімкнулась.
Після чого, Ваш товар було прийнято в роботу, згідно умовам, які прописані у Вашому гарантійному талоні, з яким Ви ознайомились та підписали.
Своїм розгорнути

Xbox Series X

• 22 червня 2022 р.

Відповідь представника «Цифра»

Доброго дня, altavista! Ми вдячні Вам за рекомендації!
Будемо раді Вас бачити в нашому магазині знову!

Холодильник Bosh KGE49EICP