steamhammer рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Samsung QE55S95C, Замовлення №3697128

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Купил телевизор. С телевизором всё ок. Цена соответстввовала заявленной, условия тоже. В общении с менеджером всё тоже было на высоком уровне. Немного промахнулись с точной датой отгрузки (пришлось ждать на 2 дня больше), но в нынешних военных условиях и с доставкой в другой город (Днепр) это приемлемая погрешность. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Дякуємо Вам за відгук та приносимо вибачення за доставлені незручності! Ми, в свою чергу, обов'язково постараємось зробити все від себе можливе, аби покупки в нашому магазині приносили клієнтам виключно позитивні емоції! :)
Ярослав Загурский рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Аксесуари , Замовлення №3700339

Дуже добре
Відповідь представника «Цифра»
Ярославе, вітаємо! Дякуємо за відгук. Раді старатись для Вас!
Caver рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: SSD накопичувач Samsung 870 EVO 500 GB (MZ-77E500BW), Замовлення №3680812

Двічі купував SSD 500GB для модернізації ноутбуків і завжди було вчасно і те що замовив.
Відповідь представника «Цифра»
Caver, вітаємо! Дякуємо Вам за відгук. Нехай покупка радує Вас довгі роки! :)
ozidoko рекомендує цей магазин

Купив: Флешка Samsung 256 GB Fit Plus Black (MUF-256AB/APC), Замовлення №45tyu

Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас! :)
Євген Кущевий рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Pastel Blue (16806092), Замовлення №3693926

Загубився коментар до замовлення. Потім треба було по телефону диктувати. Але це було все максимально ввічливо із боку співробітників.
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день, Євгене! Ми вдячні Вам за відгук. Будемо чекати на Вас в нашому магазині знову! :)
Инна Мащенко рекомендує цей магазин

Купив: Машинка для стрижки (тример) Philips QC5115/15, Замовлення №3694696

Купував через прайснавігатор
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день, Інно! Ми дякуємо Вам за відгук. Нехай покупка радує Вас довгі роки! :)
Ігор рекомендує цей магазин

Купив: Смарт вибромасажер, Замовлення №3607887

Купил на подарок, нужно было очень быстро доставить. Магазин очень быстро откликнулся и отправили в тот же день. Цены ниже чем в других магазинах. Рекомендую покупать тут
Відповідь представника «Цифра»
Ігоре, добрий день ! Дякуємо за відгук. Раді старатись для Вас! :)
Вячеслав Цвіток рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM, Замовлення №3691286

Придбав в Цифрі відеокарту MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM і був приємно здивований ставленням покупців, вчасністю доставки на точку видачі товару. Під час покупки ціна не змінювалася та після оплати мені було надано чек та гарантійний лист на товар. Відеокартою задоволений і рекомендую іншим до покупки. Дуже тиха, продуктивна та холодна. В іграх при нагрузці 99% гріється 60 - 63 градусів.
Відповідь представника «Цифра»
Вячеславе, добрий день! Дякуємо за відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала Вас довгі роки! :)
Slava_kw рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Домашній кінотеатр Samsung HW-Q800C Код товару: 1130904, Телевізор Samsung QE55S95CAUXUA Код товару: 1079346, Замовлення №3680874

Магазин виправдовує всі надії. Рекомендую. Швидко якісно і гарні ціни
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день, Слава! Дякуємо за відгук та рекомендації. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Tv Tv рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Laifen Swift Special High Speed с ионизацией, 3 насадки, Ruby Red, Замовлення №3695678

Купляв на подарунок,все працює !сподобався сервіс , швидкість !! Я задоволений !
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Раді старатись для Вас!