Евгений Герман рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Lenovo TH30 White, Замовлення №3 607 646

Замовляв на подарунок навушники Lenovo TH3 White. Замовлення швидко підтвердили та надіслали поштою, тому отримав у відділенні у найкоротший строк. Замовленням та роботою магазину повністю задоволений.
Відповідь представника «Цифра»
Євгеній, добрий день! Ми вдячні Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Kate Shevchuk рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Смартфон Blackview A70 Pro 4/32GB Green, Замовлення №2 889 541

Замовляла смартфон, через декілька хвилин зателефонували для підтвердження замовлення,зорієнтували по термінам та підібрали чохол. Забирала у магазині,швидко отримала своє замовлення. Магазином дуже задоволена,рекомендую!
Відповідь представника «Цифра»
Kate, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів! :)
Иван Чех рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H, Замовлення №3659797

Замовляв ноутбук Lenovo Legion Pro 7 та додатковий м2 ссд, все пройшло добре, замовлення прийшло на пару днів раніше ніш обіцяли. Дома розібрав для встановлення додаткового ссд, пломби і краска на вінтах цілі, в середині стерильна чистота (на кулерах ні сліду пилу), було видно що до мене його не розбирали і що ним не користувались. Тому залишив і з задоволенням користуюсь.
Відповідь представника «Цифра»
Іване, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала довгі роки! :)
Nosachevaal93 рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Samsung Galaxy Buds FE Graphite, Samsung Galaxy Buds FE Graphite (SM-R400NZAASEK) (Наушники), Замовлення №3 591 373

Все сподобалось, дякую за обслуговування.
Відповідь представника «Цифра»
Вітаємо! Ми вдячні Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
XFX рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: LG OLED55C34, Замовлення №3641254

Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Ми щиро дякуємо Вам за відгук. Нехай покупка радує Вас довгі роки! :)
GannaS не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 березня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 5A 6/128 GB Mostly Black Approved Витринный образец, Замовлення №3659756

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Дякуємо Вам за відгук та приносимо найщиріші вибачення за доставлені незручності! Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого врегулювання питання шляхом узгодження повернення за Вашим замовленням. Сподіваємось на Ваше розуміння!
Магазин вирішив проблему. Кошти повернені. Дякую!
25 березня 2024 Відповісти
Проханя до представників Hotline - моя проблема вже вирішена, а кнопка "Дякую, моя проблема вирішена" не працює, після підтвердження нічого не відбуваеться. Тому, якщо у вас є можливість, зробіть це за мене...
25 березня 2024 Відповісти
Максим Федоренко рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi 12 12/256Gb Blue (Global) (Смартфоны), Замовлення №3 679 790

Дуже задоволений покупкою. Ціна одна із самих конкурентних! Неодноразово замовляю у даному магазині, кожний раз радію. Дякую що підтримуєте сервіс на висоті.
Відповідь представника «Цифра»
Максиме, вітаємо! Ми вдячні Вам за відгук. Нехай покупка радує Вас!
Ромале Вермино рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Набір Satisfyer Partner Box 1 (вібратор для пар Double Joy + вібратор в трусики Sexy Secret), Замовлення №3591366

Замовили цікаву іграшку. Замовлення отримали своєчасно. Товаром дуже задоволені. Дякуємо а гарний сервіс.
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Дякуємо Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Vladislav Bogdanov рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB + DualSense Wireless Controller (1000042065), Замовлення №3663652

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Вартість замовлення була трохи вищою. У зв'язку з тим, що податкова проводила перевірку у точці видачі, прийшлося оплачувати комісію за накладений платіж та доставку. Але менеджери про це повідомили перед відправкою. Війна, війною, а перевірки та тиск на бізнес ніхто не відміняє.
Відповідь представника «Цифра»
Владислав, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Бажаємо, щоб всі покупки в нашому магазині приносили Вам виключно позитивні емоції!
CHE-CH рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Микроволновая печь Samsung ME83M, Замовлення №3646369

Не перший раз роблю покупку в цьому магазині, завжди все проходило без нарікань. Особливо приємно що є пункт видачі в нашому місті Суми і можна оглянути товар.
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Ми дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас!