Ruslan Moroz рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Купив: Kingston 128 GB DataTraveler Exodia M USB 3.2 Red (DTXM/128GB, Замовлення №3 121 074

Чудова флешка, надійна, оглянув та перевірив в магазині, рекомендую.
Відповідь представника «Цифра»
Руслане, доброго дня! Ми дякуємо Вам за приємний відгук та рекомендації. Будемо чекати на Вас в нашому магазині знову ! :)
Shveed рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Купив: OnePlus Buds Z2 E504A White, Замовлення №3181966

Все чудово, доставили швидко, якісне та швидке обслуговування!
Відповідь представника «Цифра»
Shveed, доброго дня! Ми щиро дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Раді старатись для Вас! :)
Андрій не рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Хотів купити: Ноутбук HP 15s-eq3402nw (72J78EA)

21/06/2023р. здійснив замовлення на ноутбук HP 15s-eq3402nw за ціною 18,818 грн. (замовлення №3178665). Наступного дня отримав дзвінок з інформацією про те що моє замовлення скасовують оскільки на складі даної моделі більше не має та в продажі більше не буде. 26/06/2023р. - ноутбук знову з'явився на сайті в продажі, але вже за ціною 23,794 грн.
Відповідь представника «Цифра»
Андрію, доброго дня! Ми дякуємо Вам за відгук та приносимо вибачення за доставлені незручності. Хотіли б відмітити, що ми працюємо як Інтернет-магазин й деякі товари можуть йти під замовлення від дистрибьютора і, як тільки він нам повідомив про відсутність даного товару, ми про це відразу сповістили Вас. Наразі, даний товар з'явився в іншого дистрибьютора вже за новою ціною. Щиро сподіваємось на Ваше розуміння!
Сергей Сидоренко не рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Навушники Apple AirPods 3 with Lightning Charging Case (MPNY3), Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №3169446

Відповідь представника «Цифра»
Сергію, доброго дня! Ми дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Хотіли б відмітити, що існують норми повернення товару, котрі встановлені чинним Законодавством України, ст. 9, п.1. Обмін або ж повернення товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики. При огляді Вашого товару в сервісному центрі було встановлено, що товар було введено в експлуатацію, а саме, була здійснена активація пристрою, що відображається на сайті виробника за посиланням: https://checkcoverage.apple.com/?locale=ru_RU У підтвердженні наших слів надаємо скріншот перевірки Вашого пристрою за серійним номером на сайті Apple. На жаль, такий товар вже не може підлягати обміну чи поверненню згідно чинного Законодавства України, ст. 9, п.1.
Також дякую за Ваш коментар. Хочу наголосити і зауважити, що дату купівлі вказав я особисто на сторінці офіційного сайту apple, яку ви зазначили у своїй відповіді (https://checkcoverage.apple.com/) , АЛЕ це відбулося вже ПІСЛЯ візиту до сервісного центру (адреса м. Київ, вул. Предславинська, 32). Таким чином скріншот, який Ви наводите у своєму поясненні, відображає строк гарантійного обслуговування пристрою з відповідним серійним номером - АЛЕ знов зауважу, що ініціював відображення даної інформації на офіційному сайті виробника своїми діями саме я, особисто підтвердивши дату купівлі (інформацію про необхідність такого підтвердження ви можете побачити на моєму скріншоті в першому коментарі). НА МОМЕНТ ВІЗИТУ ДО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ інформації на офіційному сайті виробника про гарантійний термін пристрою за відповідним серійним номером НЕ БУЛО!!! І це я також зазначав в розмові зі спеціалістом сервісного центру, отримавши у відповідь "впевнене аргументування" щодо інформації про активацію пристрою, яка є доступною на "партнерському ресурсі apple" (адресу сайту спеціаліст промовив, але швидко і нерозбірливо). Тому питання до Вас залишається - якою офіційною інформацією керувався спеціаліст сервісного центру відповідаючи мені, що "повернути товар вже неможливо, адже навушники було АКТИВОВАНО". Наприкінці зауважу, що метою мого відгуку є НЕ намагання все ж повернути вказаний товар, "відповідно до чинного Законодавства", а звернути увагу, людей і Вашу, на якість сервісу і рівень поваги до Ваших же клієнтів, у комунікації з якими Ви дозволяєте собі надання необґрунтованої інформації з неофіційних джерел, та навіть намагаєтесь маніпулювати фактами (судячи з Вашого попереднього коментаря-пояснення). Зі свого боку вважаю інцидент вичерпаним. Маю щиру надію, що усі зроблять для себе правильні висновки після ознайомлення з представленою інформацією.
23 червня 2023 Відповісти
Seethe відповів на коментар Сергей Сидоренко
Дякую за попередження
10 липня 2023 Відповісти
Кравчук Віталій рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Купив: Смартфон Ulefone Armor X10 Pro 4/64GB Grey, Замовлення №3177444

Товар качественный и цена устраивала. Быстро связались, быстро оформили заказ и доставили тоже очень быстро. Менеджеры готовы помочь с выбором. Хороший магазин!
Відповідь представника «Цифра»
Віталій, доброго дня! Ми щиро дякуємо Вам за відгук. Нехай покупка радує Вас довгі роки! :)
Иван Лавренко рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: зовнішній спалах Godox V860III, Замовлення №123456

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «Цифра»
Іване, доброго дня! Ми щиро дякуємо Вам за відгук. Бажаємо, щоб покупки в нашому Інтернет-магазині приносили Вам виключно позитивні емоції!
Андрей Пашнев не рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Універсальний об'єктив Canon EF-M 18-150mm f/3,5-6,3 IS STM (1375C005), Замовлення №3153175

Товар надійшов без коробки, об'єктив обгорнутий плівкою.
Відповідь представника «Цифра»
Андрію, доброго дня! Ми дякуємо Вам за відгук. Звертаємо Вашу увагу на те, що на нашому сайті й назві товару вказано, що це ОЕМ, тобто, товар поставляється без коробки. Також з Вами зв'язувався менеджер для надання всієї інформації за Вашим замовленням. Бажаємо Вам в подальшому отримувати від покупок тільки позитивні емоції!
Niras12 рекомендує цей магазин

Купив: Defender hit mm 415 red, Замовлення №3158405

Все гарно, якісно, швидко. Товар відмінний.
Відповідь представника «Цифра»
Niras12, вітаємо! Ми дякуємо Вам за те, що Ви обираєте наш Інтернет-магазин. Раді старатись для Вас! :)
Сергей не рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Хотів купити: Відеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 3060 Twin Edge OC (ZT-A30600H-10M)

Намагався замовити 5 разів из них 4 рази казали вибачте товар закінчився, а на 5-й раз кажуть ой товар акційний закінчився але є за вищою ціною
Відповідь представника «Цифра»
Сергію, доброго дня! Ми щиро дякуємо Вам за відгук та приносимо вибачення за доставлені незручності. Прохання, будь ласка, вказати № Вашого замовлення.
номер останнього замовлення 3168756, а до цього 3158693
17 червня 2023 Відповісти
svitlalana рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Лазерний рівень Intertool MT-3067, Лазерний рівень Intertool MT-3067, Замовлення №3137697

Замовляла лазерний рівень. Добре упакований магазином. Не перший раз звертаюся до даного магазину. Адекватні ціни та висока якість сервісу.
Відповідь представника «Цифра»
ponomarenko0002, доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Ми раді старатись для Вас!