veshimed рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin vivoactive 4S Black/Slate (010-02172-13/010-02172-11), Замовлення №3630825

Купив Garmin Vivoactive 4s. Зручно, що безкоштовна доставка в магазини Stylus і що один є неподалік від мене. За окрему плату наклеїли захисну плівку і дали їх ще штук 5 в на майбутнє (годинник маленький, а форма стандартна, тож там десь 6 штук вийшло)
Відповідь представника «Цифра»
veshimed, добрий день! Дякуємо Вам за приємний відгук. Раді старатись для Вас! :)
Алексей Геранин не рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Hazel, Замовлення №3636581

Купив телефон, в той же вечір заглючив (постійно перезавантажується). Магазин сказав направити до сервісу. Через добу направив. Сервіс сказав - чекайте до 45 днів. Дзвоню до магазину - може щось зробите, телефон не працює, чекати 45 днів, грошей немає, заміни немає... Відповідь магазину - що ми можемо чекайте 45 днів, а потім ми приймемо рішення що робити. Я без телефона, без грошей без рішення - пішов другий тиждень...
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день, Олексію! Дякуємо Вам за відгук. Нам дуже шкода, що досвід співпраці з нашим Інтернет-магазином не приніс Вам бажаних позитивних емоцій. Проте, хотіли б звернути Вашу увагу на те, що Ви звернулись до сервісного центру через деякий час після експлуатації товару із заявленим Вами дефектом. Далі, Ваш пристрій було прийнято на діагностику, котра триває від 1 до 14 днів і, як ми бачимо, смартфон було прийнято 1.03 й наразі 7-й день діагностики Вашого девайсу. Разом з тим, повідомляємо Вам, що гарантійний ремонт може тривати 30 днів, а за умови замовлення запчастини - до 45-ти днів. В свою чергу, ми обов'язково передамо інформацію до сервісного центру щодо можливого пришвидшення врегулювання питання, оскільки, ми також зацікавлені в тому, аби Ви якомога швидше користувались своїм девайсом. Щиро сподіваємось на Ваше розуміння!
Артём рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston XS1000 2 TB (SXS1000/2000G), Замовлення №3659568

Чудовий магазин, все сподобалось!
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день, Артем! Дякуємо Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
Vanya_ рекомендує цей магазин

Купив: Logitech M185 WL Blue, Замовлення №3653300

Дуже швидко прийшов товар, не перший раз купую в даному магазині. Розташування зручне, консультанти ввічливі. Буду ще звертатися!
Відповідь представника «Цифра»
Іване, добрий день! Ми вдячні Вам за зворотній зв'язок. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Інна Клебанська рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle 11th Gen. 2022 Black 16Gb, Замовлення №3654198

Крутий магазин, купую вже не перший рік, з задоволенням користуюсь покупками та рекомендую ???
Відповідь представника «Цифра»
Інно, вітаємо! Дякуємо за відгук та рекомендації. Бажаємо, щоб покупка радувала Вас довгі роки! :)
Smilee рекомендує цей магазин

Купив: Фен Remington D5210, Замовлення №3 536 212

Хороший магазин і товар теж)
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Ми вдячні Вам за зворотній зв'язок. Раді старатись для Вас! :)
Ира Перерва рекомендує цей магазин

Купив: Коляска 2 в 1 Anex m/type Pro Tech Grey (ep-01), Замовлення №Не зберегла

Повністю задоволена сервісом. Товар співпадає з заявленим, дефектів не виявлено. Приємна ціна, значно нижче ніж у конкурентів, але треба почекати деякий час на своє замовлення, коляску чекала 4 дні, так як оператор і казав, без затримок. Дякую
Відповідь представника «Цифра»
Ірино, вітаємо! Ми вдячні Вам за відгук. Бажаємо, щоб всі покупки приносили Вам тільки позитивні емоції! :)
Dima Shulga рекомендує цей магазин

Купив: Сімейний басейн , Замовлення №3 137 703

Товар був, швидко відправили,ввічливі оператори, швидко вирішили питання, товаром задоволений, буду купувати в цьому магазині і надалі
Відповідь представника «Цифра»
Дмитро, вітаємо! Вдячні Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
ольга мазур рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 743K InkPad Color 3, Stormy Sea (PB743K3-1-CIS), Замовлення №3642782

Купувала електронну книгу PocketBook 743C InkPad Color 3 Stormy Sea № замовлення 3 642 782 ,швидко перетелефонували відповіли на всі мої запитання і в той же день відправили,сервісом задоволена. Тепер буду замовляти й інші товари в цьому магазині.
Відповідь представника «Цифра»
Ольго, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас!
Костянтин Єрьомін рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор TCL 50C645, Замовлення №3631904

Все доставили вчасно. Товаром і роботою магазина задоволений.
Відповідь представника «Цифра»
Костянтине, добрий день! Ми вдячні Вам за відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала Вас довгі роки! :)