В'ячеслав рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Xiomi Readmi Note 13 Pro 5g 8/256gb Midnight Black, Замовлення №3654412

Замовив телефон в чудовому магазині,там великий асортимент товарів,оператори ввічливі.Доставили кур'єром додому,сервіс гарний!
Відповідь представника «Цифра»
В'ячеслав, добрий день! Дякуємо за відгук. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам тільки позитивні емоції!
SkyLab не рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Миша SteelSeries Sensei Ten (62527), Замовлення №3179801

Відповідь представника «Цифра»
SkyLab, добрий день! Дякуємо за відгук. Нам прикро, що ситуація з Вашим замовленням склалась саме таким чином. Однак, всі відповіді згідно Вашого замовлення Вам були надані як в телефонному режимі, так і в електронному форматі. Сподіваємось на Ваше розуміння!
Juliya Sae рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Телевизор Ergo 32GFS6500, Замовлення №№3313302

Отличная цена. Хороший сервис. Заказ получен вовремя.
Відповідь представника «Цифра»
Juliya Sae, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
Діма Білик рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 White 2nd Gen (XMTZC05HM) (NUN4048GL) (Весы напольные) , Замовлення №3645507

Рекомендую даний магазин. Все сподобалось,дякую.
Відповідь представника «Цифра»
Дмитро, дякуємо, що обираєте наш магазин! Нехай покупка радує і слугує Вам довгі роки.
Myartix рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Xiaomi AirDots/Earbuds 2 White , Замовлення №3568513

Замовив навушники, привезли на наступний день як і обіцяли, сервісом дуже задоволений. Якість на рівні як и завжди. Від душі рекомендую цей магазин
Відповідь представника «Цифра»
Myartix, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас! :)
Andriy не рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 7a 8/128GB Charcoal, Замовлення №3623205

Телефон був розпакований, але про це попереджали. Проблема виявилась, що це японська версія, про що не було сказано ні в описі, ні під час розмови, ні під час отримання. Ще і подряпина на корпусі була. Такий собі умовно новий. Плівку з екрану не зняв тому повернення відбулось без проблем, але треба було відправляти у сервісний центр у Київ.
Відповідь представника «Цифра»
Andriy, добрий день! Нам прикро, що ситуація з Вашим замовленням склалась саме таким чином. Як ми бачимо, після отримання товару в сервісному центрі з Вами вже зв'язався наш менеджер для узгодження повернення коштів. Сподіваємось на Ваше розуміння!
ivan89 рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F5 12/256GB Blue, Замовлення №3623505

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

При уточненні замовлення по телефону пропонували додаткові послуги, проте не надто нав'язували. Доставили швидко, коробка була у заводській плівці й все як треба - глобальна версія, зарядний пристрій під наші розетки, працює без питань. Трохи про сам телефон - після Realme 6 экран чудовий, звук краще, заряд тримає довше, все просто літає (особливо помітно на Genshin Impact), що, взагалі, цілком очікувано, проте приємно.
Відповідь представника «Цифра»
Іване, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову! :)
Katia1488 рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS Haylou X1 2023 Blue (1006570), Замовлення №3636127

Куляла навушники у даному магазині. Оперативно підтвердили замовлення з оператором. Відправили в той самий день, на почті перевірила, все супер. Низькі ціни, при цьому якість супер. Дійсно рекомендую, буду замовляти й надалі.
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Щиро дякуємо Вам за відгук та рекомендації. Бажаємо, щоб покупка радувала довгі роки!
digin рекомендує цей магазин

Купив: Кофемолка ручная Maestro (MR1629), Замовлення №3612180

Все получилось, как нельзя лучше. Заказал, позвонили, договорились, пришел, заплатил, забрал. Так и должно быть. Все быстро, легко, без неожиданностей. Да, согласен с нижеидущим отзывом - некоторое неудобство в том, что нет возможности проследить историю заказов на сайте. Во всяком случае, я не нашел такой возможности.
Відповідь представника «Цифра»
digin, вітаємо! Дякуємо Вам за відгук. Бажаємо, щоб всі подальші покупки в нашому магазині приносили Вам лише позитивні емоції. :) Ми обов'язково будемо працювати над покращенням якості обслуговування нашого магазину!
colsor рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Держатель и док-станция Baseus Car Holder Wireless Charger Light Electric 15W Black (WXHW03-01), Замовлення №3616657

Чудовий магазин, замовляв два рази тримачі для телефону а також apple AirPods Pro gen 2. Оригінальна продукція, швидка та безкоштовна доставка в пункт видачі, рекомендую!
Відповідь представника «Цифра»
colsor, добрий день! Вдячні Вам за відгук та рекомендації. Раді старатись для Вас! :)