pachypodium не рекомендує цей магазин
24 листопада 2022

Хотів купити: Смеситель для раковины Grohe Eurosmart cosmopolitan S-Size (32824000), Замовлення №2334

Магазин не працює, трубку ніхто не бере.
Аліна Поліщук рекомендує цей магазин
1 листопада 2021

Купив: Донний клапан Catalano Horizont, Замовлення №10/22-1

Хороший вибір сантехніки і меблів для ванної, є всі виробники. Ми купували тут не раз, все влаштовує - і ціни і обслуговування.
Alexander Zhukov рекомендує цей магазин
23 серпня 2021

Купив: Hansgrohe vernis blend 71649000, Змішувач для душової кабіни(душа) Hansgrohe 13620180, Замовлення №08/19-3

Замовляв змішувачі Hansgrohe - отримав додаткову знижку по промокоду з їхнього сайту. Доставили через день - все супер. Рекомендую)
Виктор Чуб рекомендує цей магазин
2 липня 2021

Купив: Depoint душевой трап Inox Style Surpa-Line Classic 785 мм, Замовлення №04-26/3

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Заказывал в онлайн-магазине Depoint душевой трап Inox Style Surpa-Line Classic 785 мм , «Венеция 2» L78504.1. Магазин отличный , хороший выбор товара по хорошей цене. Вежливо ответили на все мои вопросы. Трап быстро доставили в отличном состоянии. Спасибо!