Наталя П рекомендує цей магазин
12 грудня 2020

Купив: Умняшка Лепка из полимерной глины Сладости и шоколад, брелок и брошь (ПГ-002)

Купила іграшок на суму більш як 1000 грн. Були невеликі іграшки і набір інструментів та лего. Все було б супер, якби не одне суттєве але... Пакування було зроблено жахливо. Дрібні іграшки були упаковані в здоровенну коробку і зайняли лише її дно, решта напхали целофану. А конструктор та інструменти відправили ще 2 додатковими місцями. Тому вартість доставки вийшла велика...
Відповідь представника «NI-Kids»
Доброго дня, підкажіть будь ласка номер замовлення
Johnfall не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2020

Купив: Картина по номерам

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Упаковка двух картин произведена в черный полиэтилен, без жестких вкладок, что не совсем защищает товар при транспортировке. При получении на почте упаковочный материал не повреждён, но открыв дома посылку, обнаружены дефекты на холсте! В возврате или обмене магазин отказал. Кто будет приобретать подобный товар в данном магазине имейте это ввиду! Магазин не рекомендую.
Відповідь представника «NI-Kids»
Доброго дня! Розглянувши Вашу скаргу, на жаль, вимушені Вам відмовити в обміні та поверненні товару. Перед відправкою Ваше замовлення ретельно оглядалось на предмет пошкоджень. Враховуючи те, що Вами було повідомлено нашому менеджеру, щодо пошкодження упакувальної плівки, більш за все пошкодження отримане під час транспортування. Вам необхідно було оглянути товар у відділенні оператора зв'язку та висунути акт претензію, щодо пошкодження відправлення. Інформація, щодо необхідності огляду товару відображена на нашому сайті https://nikids.co.ua/news/dorogie_klienty_obratite_vnimanie/
По характеру повреждения видно, что оно получено не при транспортировке, а было ещё до упаковки товара для отправки. Т.е. холст был поврежден изначально, транспортная служба здесь не причём. Сотрудники либо не проверили товар при отправке, либо заведомо знали про повреждения. Не вводите людей в заблуждение!
19 жовтня 2020 Відповісти
Nalliya M рекомендує цей магазин
11 серпня 2020

Купив: детская мозаика, Замовлення №483

Замовлення пройшло нормально, із плюсів можу відмітити ціну на сайті, а із мінусів вартість доставки (враховуючи передплату на карту).
Представник магазину «NI-Kids»
На жаль вартість доставки залежить не від нас
11 серпня 2020 Відповісти
Elena1812 рекомендує цей магазин
28 травня 2020

Купив: Мозаика для самых маленьких M10A (1660472)

Удобный магазин, быстрая реакция на заказ. Курьер приехал через 3 часа после связи с менеджером и подтверждения заказа