skroliks рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Світлодіодна Автолампа Cyclone LED H4 H/L 5000K 4600Lm type 33

Связались быстро, отправили в тот же день - на следующий день уже товар был у меня! Все проверил - все работает отлично: лампы светят на порядок лучше обычных и очень просто устанавливаются. Спасибо!
Відповідь представника «CarAuto»
Доброго дня! Щиро дякуємо за Ваш відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволені нашим сервісом. Бажаємо Вам приємного користування та будемо раді бачити Вас знову у нашому магазині!
Діма Капштик рекомендує цей магазин
5 лютого 2021

Купив: Коаксіальна автоакустика Ground Zero GZTF 69TX

Миттєво відреагували на замовлення, товар на слідуйщий день був уже у мене, все працює, якщо є які проблеми то їх вирішують бистро) Всім рекомендую.
Відповідь представника «CarAuto»
Дмитро, дякуємо Вам за відгук. Будемо раді бачити Вас знову у нашому інтернет-магазині.
Остап Новицький рекомендує цей магазин
13 липня 2020

Купив: Видеорегистратор Prology iReg-5100HD, Замовлення №39332

Замовлення підтвердили за хвилину, відправили через 2 години в той же день, отримав НП через 2 дні, як і мало бути. Прилад (відеореєстратор) новий, справний, все ок. Відправляли з післяплатою, без зайвих питань. Дякую за оперативність!
Відповідь представника «CarAuto»
Добрый день! Спасибо за оставленный отзыв о нашем магазине!