Світлана не рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Смартфон realme 11 Pro+ 12/1TB Sunrise Beige, Замовлення № 00009597

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Катя257 не рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Смартфон realme 10 8/128GB Rush Black, Замовлення №00009581

Магазин продає телефони, імпортером яких є росія. Телефони під російський ринок з російськими програмами типу Мир, Вк, однокласники, яндекс і тп. Повернення оформлювати відмовилися. Не рекомендую.
Відповідь представника «Mobus.com.ua»
Доброго дня, ви зняли всі плівки і почали користуватися пристроєм (цю інформацію ви підтвердили особисто). Те, що написано на коробці можна було оглянути на пошті і одразу відмовитись. Саме для цього з вами було погоджено відправлення товару без блістерної упаковки, щоб у вас була можливість оглянути товар на пошті перед оплатою, що ви і зробили. Коли ви починаєте користуватися пристроєм, а потім питаєте про повернення, то ви порушуєте закон Україні про товарний вигляд, такі товари не можна повертати назад чи обмінювати.
YURA C рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Смартфон realme GT2 Pro 12/256GB Steel Black, Замовлення №59000990183799

Maksym рекомендує цей магазин
9 квітня 2023

Купив: Смартфон realme GT2 Pro 12/256GB Paper White, Замовлення №59000951904003

Замовляв на MOBUS собі новий смартфон. Написав у чат щодо декількох питань, підтвердили що продають глобальні версії . Задовольнила ціна, менеджер швидко перетелефонував, оформили замовлення, сплатив ближче до 6-ої вечора і ще того ж дня замовлення передали на Нову Пошту. Наступного дня вже все отримав. Усе добре запаковане, гарантійка, усе як треба.
Эдик Бондарев рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: смартфон ULEFONE ARMOR 10 5G 8/128GB BLACK,, Замовлення №не пам'ятаю

kskksk888 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 грудня 2022

Хотів купити: Смартфон Oukitel WP21 12/256GB Black

товара нет в наличии
Відповідь представника «Mobus.com.ua»
Доброго вечора, підскажіть будь ласка коли ви телефонували до нас? Вам не відповів менеджер чи ще якась проблема сталася? Напишіть будь ласка розгорнуто вашу проблему, бажано з вашими контактними данними, щоб ми змогли звязатися з вами для вирішення проблеми. Дякую заздалегідь за відповідь.
AGM рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Купив: Смартфон AGM M7 Black, Замовлення №466

Василий Волошин рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Купив: Планшет Таб12

Заказывали планшет таб 12, все быстро отправили, предоплату не требовали. Планшет отработал пару дней и выключился. Отправил на сервис. На сервисе в течении 2-х недель решали вопрос, по итогу сказали, что ремонту не подлежит и что будут оптравлять новый планшет. На данный момент в руках держу новый таб 12, рабочий. Магазином и сервисом доволен,всё на высшем уровне,спасибо
ZeitGeist рекомендує цей магазин
3 вересня 2022

Купив: Смартфон DOOGEE S88 Plus 8/128GB Black, Замовлення №59000859274982

Придбав телефон недорогого бренду. Відправили дуже швидко, що приємно. Телефон пропрацював кілька днів, після чого довелось звернутися до продавця по гарантії проблеми з динаміком.Полагодили швидко і безкоштовно - навіть не очікував ))) . Ввічливий і адекватний консультант, що приємно.
Сергей Луцык рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Смартфон Hotwav Cyber 7 8/128GB Black

Хочу отметить хорошую работу Александра, и работу магазина в целом!!! Покупал смартфон HOTWAV CUBER 7, перед покупкой ,получил грамотную консультацию, товар отправили быстро. Но по получению, оказалось, был брак, не корректно работала основная камера. Сразу созвонился с менеджером, объяснил ситуацию... Пришлось отправлять по гарантии, в течении 5 дней мне отправили новый смартфон!! Спасибо за Вашу работу!!! Магазин - рекомендую!!! Желаю, много хороших клиентов!! Успехов в бизнесе!!!