IGor Sound рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Triangle Sportex TSH11 (TH201) 275/40 R19 105, Замовлення №16872

Дякую за допомогу з вибіром гуми. Хлопці професійно підійшли до мого питання і вирішили його. Гарних продажів.
Vladyslav Ponomarenko рекомендує цей магазин
25 березня 2023

Купив: Літні шини Goodyear EfficientGrip Performance 2 (205/55R16 91V), Замовлення №59000943078367

Цена была одна из самых низких на момент покупки, отправка на новую почту без предоплаты в Харьков. Единственный нюанс: 3 шины 44 неделя 22 года, 1 шина 18 неделя 22 года. Не думаю, что критично, но все же. Магазин рекомендую.
Влад не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 листопада 2022

Купив: Sailun ICE BLAZER Arctic 205/60 R16 96H XL

. Проблему решено
Anton не рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Nokian Hakkapeliitta R3 225/45 R18 95T XL

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Не рекомендую магазин, прислали шины из трех разных партий с разными датами производства
Slavko-slavko рекомендує цей магазин
6 жовтня 2022

Купив: Goodyear 205/60 R16 96T XL Ultra Grip Ice 2

Дякую магазину. Замовив 4 шини 5.10.22року , а 6.10.22р. вже забрав у Тернополі. Менеджер зв'язався швидко і професійно порадив, що брати. Гроші проплатив наперед, мав насторогу, але хлопці молодці, відвантажили в цей самий день, за це їм спасибі. Рекомендую магазин, респект......
Відповідь представника «ШИНШТАБ»
Дякуємо за Ваш приємний відгук :)
Дарія Крамаренко рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: шини Nokian Hakka Green 3 185/65 R15 92H XL 2021 рік Фінляндія

Замовляла шини. Дуже якісно проконсулютували, найшли адекватні ціну. Дуже хвилювалася по була повна оплата, відповідали толерантно і повідомляли за інформацію. Швидко надіслали товар.
Відповідь представника «ШИНШТАБ»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук :)
Владислав Литвинов рекомендує цей магазин
20 вересня 2022

Купив: Шины D?bica frigo hp2 225/45r17

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Заказал шины в магазине Шинштаб. Консультант грамотно,толково объяснил, какие года выпуска есть в наличии,предложил несколько вариантов,остановились на модели с усиленным кордом. Отправили почти мгновенно. На следующий день уже получил в Харькове. Остался очень доволен сервисом. Спасибо
Відповідь представника «ШИНШТАБ»
Вам дякуємо, що звернулись до нас :)
Pt-2006 рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: Мотошина Bridgestone Exedra MAX (150/80R16 71H)

Очень рекомендую этот магазин! Работа менеджеров просто идеальна! Скорость выполнения, удобство оплаты выше всяческих похвал! Реально впервые сталкиваюсь с подобным на Украине! Спасибо ребята, очень приятно было у вас покупать! Однозначно рекомендую этот магазин!
Дякуємо Дуже приємно :)
Сергій Мельничук рекомендує цей магазин
14 лютого 2022

Купив: Шини bf Goodrich

Дуже рідко залишаю відгуки, але був приємно здивований. Замовивив шини, їх приготували до відправки, після чого запитав чи можна змінити на інші-дешевші. Продавець адекватно зреагував. Різницю в коштах повернули на картку.
Vitalii Pryshchepa рекомендує цей магазин
15 грудня 2021

Купив: Taurus Winter 235/55 R17 103V XL

Очень приятное общение, Супер помощь в подборе, очень внимательны! Спасибо Вам
Відповідь представника «ШИНШТАБ»
Спасибо за Ваш отзыв и за то, что обратились к нам :)