Alex Z рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №Alps-15983

Vlad Kovalenko не рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM5 Midnight Blue (WH1000XM5L.CE7)

Немає в наявності, але на сайті світиться ніби є.
SkrimNik рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Навушники JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU), Замовлення №1SR-21143

Вчора замовив - сьогодні отримав. Швидко, чітко, якісно. ДЯКУЮ!!! РЕКОМЕНДУЮ
Андрій не рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Хотів купити: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10 Prime (RLL11GC)

Невчасно оновлюють ціни і наявність на сайті. Продають на 5% вище ціни на сайті
Svetlana Darmin рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Philips LatteGo 5400 Series EP5447/90, Замовлення №alprs-15689

Nataliia Vovk рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct Solar Surf Edition Cloudbreak (010-02293-08), Замовлення №alprs-15615

Мені сподобався магазин, зі мною швидко зв?язались і товар теж відправили швидко) чек, гарантія - все присутнє) я задоволена ))
Bismuth 1546 рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis 5 2019 Edition Black (61504), Замовлення №alprs-15614

Замовляв навушники. Згідно правил магазину потрібна була передоплата. Відправили згідно з домовленністю, зауважень нема. Дякую)
Богдан Мазовецкий рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: G.Skill 8GB (2x 4GB) DDR3 1600 MHz DIMM Sniper, Замовлення №N/A

Замов онлайн. Ризикнув і оплатив відразу повну сумму. Продавець виявився порядним: зв'язався, пояснив, що товар на складі і буде протягом кількох днів. Я погодився. І через кілька днів — моє замовлення чекало на мене у відділенні НП. Все прийшло як і замовляв. Товар у роботчому стані. Вже всановив та використовую кілька тижнів.
vitaljano2008 рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM4 Midnight Blue (WH1000XM4L.E), Замовлення №1sr-20658

Покупав навушники у якості подарунка племіннику. Потрібно було їх терміново відправити, у місто Дніпро, тому що попереднє моє замовлення інший магазин скасував. Хлопці зробили все дуже швидко та якісно, щиро вдячний їм за це.
Жорик Вахтанов рекомендує цей магазин
19 січня 2024