Артем Ролдугин не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Comline , Гальмівні диски Comline, Замовлення №5042616

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «dok.ua»
Артеме, нам шкода, що досвід Вашого звернення до нашого інтернет-магазину залишив негативні емоції. Для нас дуже важливий момент коректного підбору, тому ми додатково перевірили підбір Гальмівних дисків A.B.S. для Вашого авто і виявили, що підбір дійсно був неправильним. Ми приносимо свої щирі вибачення за дане непорозуміння та зі свого боку посилили систему контролю підбору запчастин, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому. Наш спеціаліст запропонував повернути різницю вартості, яку ви переплатили за нові гальмівні диски в сумі 229 грн, проте Ви відмовилися від цієї пропозиції. Додатково Вам було надано знижку на наступне замовлення, як компенсацію за ситуацію, що трапилась. Будь ласка, при виникненні питань, зауважень та пропозицій - звертайтесь до відділу Управління клієнтським досвідом за тел. 0800 339 639, завжди раді допомогти.
Артур Горячев не рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Дроти запалювання Jp group, Замовлення №5088933

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Відповідь представника «dok.ua»
Артуре, нам щиро шкода, що досвід співпраці з нашим магазином виявився не таким позитивним, як хотілося б. Для нас дуже важливий момент коректності підбору запчастин, тому ми зі свого боку додатково перевірили ще раз підбір, з упевненістю можемо сказати, що 1192003310 JP Group Комплект дротів запалювання  підібрано коректно, згідно з наданим VIN-кодом. Дійсно, менеджер запропонував Вам дріт інших брендів, лише тому, що по бренду JP Group розміру, який Ви сказали не було в наявності. Хочемо відзначити, що наші співробітники завжди повідомляють про необхідність оглядати замовлення, щоб переконатися в комплектації та цілісності, як товару, так і пакування. Якщо при отриманні замовлення та огляді Ви виявили невідповідності або дефекти - завжди можете відразу звернутися до нашого магазину для вирішення ситуації або відмовитися від отримання замовлення.  Будь ласка, при виникненні питань, зауважень та пропозицій - звертайтесь до відділу Управління клієнтським досвідом за тел. 0800 339 639, завжди раді допомогти.
Григорій Муцет не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 грудня 2023

Купив: Автомобільний акумулятор 6СТ-60 АзЕ Premium, Замовлення №4893168

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «dok.ua»
Григорію, нам шкода, що досвід Вашого звернення до нашого інтернет-магазину залишив негативні емоції. Хочемо відзначити, що наші співробітники завжди повідомляють про необхідність оглядати замовлення, щоб переконатися в комплектації та цілісності, як товару, так і пакування. Якщо при отриманні замовлення та огляді Ви виявили невідповідності або дефекти - завжди можете відразу звернутися до нашого магазину для вирішення ситуації або відмовитися від отримання замовлення. Наш співробітник телефонував Вам сьогодні, щодо вирішення даної ситуації, але Ви не захотіли спілкуватися. Якщо для Вас ще актуально – будь ласка, звертайтесь до відділу Управління клієнтським досвідом за тел. 0800 339 639 з Пн. по Пт. (09:00 - 18:00), ми завжди готові максимально оперативно допомогти у вирішенні питань, що стосуються нашого інтернет-магазину. Сподіваємось на Ваше розуміння та чекаємо на Ваше рішення.
Спасибі за оперативність у виришині даного питання.
8 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «dok.ua»
Григорію, ми щиро раді, що знайшли порозуміння з Вами, сподіваємось на подальшу співпрацю, Ви допомагаєте нам стати кращими. Будь ласка, при виникненні питань, зауважень та пропозицій - звертайтесь до відділу Управління клієнтським досвідом за тел. 0800 339 639, завжди раді допомогти.
8 січня 2024 Відповісти
Назарій Ткаченко не рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: пружини та ніші товари, Педаль EGGBEATER 1, срібляста/чорна пружина, Замовлення №4639024

Сподобалося: фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «dok.ua»
Назарію, ам прикро, що досвід роботи з нашим магазином залишив негативні враження. Щодо придбаних Вами пружин, після ретельної перевірки інформації ми підтверджуємо, що вони відповідають каталогам і є сумісними з Вашим автомобілем. Крім того, з відеокамер нашого складу видно, що ми відправили Вам пружини у належному стані. З урахуванням цих обставин і враховуючи Ваш постійний клієнтський статус, ми вирішили піти Вам назустріч. Запропонувавши прийняти пружини, навіть з урахуванням пошкодженого пакування, ми готові здійснити обмін за умови уцінки в розмірі 30%. Щодо гарячої лінії, хочемо зазначити, що у нас функціонує багатоканальна телефонна лінія, і вибір конкретного співробітника не є можливим. Хочемо відзначити, що наші співробітники завжди повідомляють про необхідність оглядати замовлення, щоб переконатися в комплектації самого товару та цілісності як пакування, так і товару. Якщо при отриманні замовлення та огляді Ви виявили невідповідності або дефекти - завжди можете відразу звернутися до нашого магазину для вирішення ситуації або відмовитися від отримання замовлення. Наша компанія завжди відкрита до обговорення та готова відповісти на всі запити, що стосуються обслуговування в dok.ua. Будь ласка, якщо залишились питання - звертайтесь до відділу Управління клієнтським досвідом за тел. 0800 339 639 з Пн. по Пт. (09:00 - 18:00), завжди раді допомогти.
Valentin Kasian не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 грудня 2023

Хотів купити: Зухвале відношення менеджера до клієнта.

Відповідь представника «dok.ua»
Valentin Kasian, нам шкода, що досвід Вашого звернення до нашого інтернет-магазину залишив негативні емоції. Перепрошуємо та щиро вдячні, що звернули нашу увагу на дану ситуацію. З менеджером вже проведена робота щодо коректного спілкування та клієнтоорієнтовності. Як повідомив Вам наш спеціаліст в телефонному режимі - наш сайт не являється інструментом для підбору, для цього є спеціальні програми, де наші спеціалісти підбирають по VIN-коду. Ми щиро раді, що знайшли порозуміння з Вами, сподіваємось на подальшу співпрацю, Ви допомагаєте нам стати кращими. Будь ласка, при виникненні питань, зауважень та пропозицій - звертайтесь до відділу Управління клієнтським досвідом за тел. 0800 339 639, завжди раді допомогти.
Молодці що там бистро прийняли мєри)
16 грудня 2023 Відповісти
feldmarschal рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Гальмівна рідина Ford LV High Performance DOT 4, Замовлення №4825132

Відповідь представника «dok.ua»
Friedrich Frankenstein, ми поділяємо ваше обурення і приносимо вибачення за складену ситуацію. Перевіривши каністру із гальмівною рідиною Ford LV High Performance DOT 4, дійсно виявили, що вона не підлягає використанню. Дякуємо за своєчасне зауваження і розуміння! Завдяки вашому сигналу ми посилили систему контролю за формуванням замовлень, щоб уникнути подібних ситуацій. Ще раз перепрошуємо за прикре непорозуміння. Сподіваємося, що запропонована нами компенсація допоможе пом'якшити негативне враження від покупки у нашому магазині, сподіваємось, що Ви залишитесь нашим постійним клієнтом. Будь ласка, звертайтеся, ми завжди раді допомогти!
Shabbatt не рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Ущільнювальне кільце зливної пробки 995641400, Замовлення №4751908

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «dok.ua»
Shabbatt, нам прикро, що досвід роботи з нашим магазином залишив негативні враження. Стосовно придбаного у нас ущільнюючого кільця - ми впевненi в його оригiнальностi, тому як наша компанія співпрацює лише з перевіреними дистриб`юторами та завжди зацікавлена в пiдтримцi наших клієнтів. Що ж стосується оригiнальностi ущільнюючого кільця, придбаного в iншому мiсцi - коментувати чи давати роз'яснення не можемо. Для Вашого переконання та впевненостi в оригiнальностi деталi, можемо порекомендувати звернутися до офіційного сервісу Mazda для уточнення оригінальності товару та зробити висновок. Звертаємо Вашу увагу, що наші спеціалісти завжди просять оглядати товар при отриманнi перед його оплатою, в даному випадку - вiд Вас не було звернення щодо пошкодженого фільтру пiд час його отримання на поштi. Переслухавши Вашу розмову з спеціалістом відділу управління клієнтським досвідом, вiдмiтимо, що з Вами спілкувались вічливо та намагались допомогти у вирiшеннi питання, надаючи пояснення. Запевняємо Вас, що ми робимо все для того, щоб оперативно розібратись в ситуаціях, якi можуть трапитись у кожного з нас та прикладаємо максимум зусиль, щоб наші клієнти завжди отримували як обслуговування на високому рiвнi. Cаме тому запровадженi як автовідповідачi, так i відділ управління клієнтським досвідом. Наша компанія завжди відкрита до обговорення та готові відповісти на всі запити, що стосуються обслуговування в dok.ua. Будь ласка, якщо залишились питання - звертайтесь до відділу управління клієнтським досвідом за тел. 0800 339 639 з Пн. по Пт. (09:00 - 18:00), завжди раді допомогти.
Кошти тільки що прийшли на картку назад за поверненні товари. констатую- повернення легке. але, навіщо купувати, щоб прислали не орігінал..та щє не те зовсім.. щоб потім повертати. ну і потім щє, відповідати на дзвінки дівчини.. що не вміє не читати не слухати.. Дякую. Гарного дня.
24 листопада 2023 Відповісти
я на пошті не відкривав коробку фільтра. вона запакована була. треба відкривати.. і все ретельно перевіряти. і зі штангелем на пошту йти, за вашими запчастинами.. бо буде, "орігінальне від перевіреного постачальника".. але других розмірів зовсім! по кільцю я так і не зрозумів.. при чому тут "придбаного в iншому мiсцi " ? я придбав у вас. і вони не є орігінальні. що ви прислали, перші фото, в звичайних пакетах з зіф застіжкою. фото оригінальних я теж, виклав сюди. (останнє фото.). і вам відправляв на вайбер іх теж. які повині бути і головне - Є орігінальні. те що "працюєте тільки з провіреними поставщиками..".. я вам кажу- що кільця другого розміру зовсім! Я би іх не відправив назад, а поставили би і все. як і фільтр коцнутий. .не тече.. та хай так і буде.. до наступного то проізде (фільт орігінальний. к по цьому немає питань) . а кільця не поставили бо вони меньше від орігінальних. Фото я приклав, з офіційного сервісу, де моє авто осблуговували до війни. БО зараз, у нас активні бойові діі за 30км, і іхати за 300 км.. щом масло змінити, в мене немає ні якого бажання. Кільця ці, я би і не повертав.. і відгук би тут не писав.. так ви наполегливо наполягаєте на цьому.. бо сьогодні вже смс на телефон прийшло, щоб я десь залишив відгука.. Ви прям не вгамовуєтесь. Ви би краще подумали, чому тута. На Хотлайн, у вас за рік 17 негатива і тільки 7 позитивних отзива! А то, ви так пишите, що у вас так все добре.. тільки ми, клієнти, якісь не такі.. бо у вас, все так добре... і орігінали.. і дівчини вічливі.. я теж.. можу бути вічливим".. але постоянно перебивати і вставляти що тебі кажуть.. цє вічливість? Краще ні чого не відповідайте. бо чим більше ви пишите, або звоните.. або смс відправляєте, чім більше наражаєтесь на негатив. Бо , так би я за нього забув би давно вже. так Ви нагадуєете за себе. .і нагадуєте. Про легке повернення, я написав - воно у вас працює добре! хоть тут ви молодці. без проблем забрали і повернули кошти.Так що, працюйте над собою. хай щастить!
28 листопада 2023 Відповісти
outatime не рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Трансмісійна олива ATF SP-III (Lock-Up CLUTCH) напівсинтетична , Замовлення №4791373

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Замовив 2 каністри ATF-мастила 4л і 1л ранком 20.11.2023, передали в доставку аж 22.11.2023, отримали 23.11.2023, хоча на сайті я був проінформований що доставка на наступний день. Можливо через те, що замовлення робив на дівчину, мені підсунули стару 4л каністру аж 2021 року виробництва хоча в тій же коробці 1л каністра була нормальна 2023р, на пошті трохи вагався чи забирати і вже ж забрав, але висновки зробив - не певен що замовлю у вас щось ще.
Відповідь представника «dok.ua»
outatime, нам прикро, що Ви отримали негативний досвід при обслуговуванні в нашому інтернет-магазині. Ваш відгук щодо затримки доставки та неправильної дати виробництва товару мають для нас важливе значення, і ми зобов'язані врахувати їх для подальшого вдосконалення наших послуг. Щодо питань, пов'язаних із відвантаженням товару та фіскальним чеком, ми вивчили інформацію та встановили, що мастило відправилося з нашого складу до перевізника УКР пошта 20.11.2023, перевізник відправив замовлення до відділення отримувача 22.11.2023, а ви вже отримали його 23.11.2023. Також вам було порекомендовано користуватися послугами Нової пошти для швидшої доставки. Щодо застарілої каністри, термін придатності мастила є дійсним до 02.11.2024, тобто вона не є протермінованою. Крім того, після відкриття мастила та його використання строк придатності збільшується. Вам було запропоновано обмін або повернення мастила, але Ви відмовилися від даної пропозиції. Якщо у Вас залишись питання або пропозиції, будь ласка, можете звертатись до відділу роботи з клієнтами Управління клієнтським досвідом за тел. 0800 339 639 (безкоштовно по Україні) з Пн по Пт (09:00 до 18:00), завжди раді допомогти. Дякуємо за ваш час і розуміння.
Brian рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Моторне мастило FO 5W-30 5л, Замовлення №4638785

Замовив масло Ravenol FO 5w30 5l. Довго сумнівався, так як ціна була на 200 грн дешевше ніж будь де і були відгуки про те, що масло без дати на каністиі і т.д. Масло прийшло відмінно запакавоне, точно в термін, який було озвучено. Виготовлене 3 місяці назад, з усіма голограмами і скретч кодами. Верифікується на сайті ravenol. Однозначно рекомендую. 10/10
Відповідь представника «dok.ua»
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Ми раді, що наша продукція високо оцінена Вами, ми прагнемо залишити позитивне враження про себе і робимо все, щоб клієнти були задоволені. Якщо у Вас виникнуть питання, пропозиції чи зауваження, будь ласка, звертайтеся в наш відділ по роботі з клієнтами - Управління клієнтським досвідом по тел. (068) 552-03-93 з Пн. по Ср. (09:00 - 18:00). Ми завжди готові максимально оперативно допомогти.
Tukanoff рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Акумулятор 6 CT-70-R S4 Silver 0092S40260, Омивач зимовий -20 °С морський бриз 4 л, Замовлення №4595433

Не першій рік купую в dok.ua. Широкий вибір запчастин та інструментів для авто. Зручний підбір на сайті запчастин за маркою авто, кваліфіковані продавці (менеджери-консультанти). Оперативно виконано замрвлення. Зручна після оплата після отримання замовлення (карткою).
Відповідь представника «dok.ua»
Tukanoff, дякуємо Вам за рекомендацію! Ми раді, що наша робота високо оцінена Вами, ми прагнемо залишити позитивне враження про себе і робимо все, щоб клієнти були задоволені нашим обслуговуванням. Ваші позитивні враження – це стимул для нас не знижувати темпів розвитку, працює ще краще, щоб наші покупці отримували задоволення від нашої роботи.