Alekk33 рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Телевізор LG 50QNED75, Замовлення №150364

Доброго дня панове. Замовлення робив через сайт. Доставка була на 2-й день після замовлення. Привезли, оглянув, провірив, документи були. Все пройшло ок. Вибачаюсь за чек))
Сергій солод рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE43Q60C, Замовлення №080331

Ціна відповідає заявленій і на хотлайні і на сайті. Доставка в Ірпінь вийшла по тарифам магазина 35грн/км. Дали змогу провірити на адресі. Документи також все ок.
Cеpгій І рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Samsung TQ55QN90C, Замовлення №020315

Сделал заказ на сайте в 10:00, внес предоплату 300грн., бесплатной доставкой по Киев получил товар в тот же день уже в 19-00. Товаром доволен! Все отлично!
StepStep рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Телевізор LG 50QNED82, Замовлення №160262

потрібний був телевізор з діагоналлю 50, з украінськими застосунками по помірній ціні. консультант швидко збагнув як мені допомогти і запропонував декілька варіантів. зупинились на моделі восьмого покоління, зробили гарну ціну. дуже задоволений бо отримав за своі гроші максимально збалансований варіант
Mironuvarov рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Саундбар Samsung HW-Q930C, Замовлення №050237

Додатково придбав саундбар до свого ТВ Samsung 55q60c, тепер звук як в кінотеатрі. З момента замовлення і до момента отримання пройшло 2дня.
Mакcик рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Samsung TQ65S90C , Замовлення №100264

Доброго дня панове. Дуже дякую магазину за професійний підхід до мого замовлення. Сказавши мої побажання, менеджер одразу запропонував варіанти, пояснив усі нюанси, чим дуже допоміг із вибором телевізора. Покупкою дуже задоволений. Дякую
Sergei aba рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Телевізор LG 50QNED75, Замовлення №240151

Ціна відповідає заявленій. техніка приїхала нова. запакована. дякую магазину. мені чесно кажучи все сподобалось. перед відправкою скидав передплату.
K0SH не рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung UE43AU8000

Пишуть, що товар э в наявності, після оформлення телефонують і кажуть, що такого телевізора нема, але є такий самий "Неофіційний" з китайською збіркою за тою ж самою ціною.
Andrii_Polkon рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Телевізор Philips 43PUS8007/12, Замовлення №230911

Набрав в магазин для консультації. Був вибір між Самсунгом і Філіпом. При розмові, менеджер добре розповів різницю між телевізорами. Зупинився на 43пус8007/12 . Телевізором користуюся пару днів. Я взахваті. Дякую.
Ольга_оличка рекомендує цей магазин
17 вересня 2023

Купив: TQ50Q60C, Телевізор Samsung QE50Q60C, Замовлення №230821

Доброго вечора. На наступний день після замовлення отримала тв на пошті. Оглянула, провірила. Все чудово. На пошті розрахувалась. Чувствую буду ще в них замовляти тв, нада ще дітям на подарунок.