mirosh рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Варильна поверхня газова EN6B6PO92R, Замовлення №8642

Зробив замовлення на варильну поверхню, оперативно передзвонили, підтвердили замовлення, ціна співпадала з заявленою на сайті на час замовлення, єдине чого на мою думку не вистачило це підтвердження, хоча б на імейл що замовленн прийняте. Відправлення відбулось в той же день, майже одразу після проплати. Магазином задоволений, ввічливі та пунктуальні, склалися лише позитивні враження.
Відповідь представника «BTMax»
Команда інтернет магазина BTMax щиро вдячна Вам за приємний відгук, та будемо раді бачити Вас знову.
Iail рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Варочная поверхность газовая Eleyus VIRO 30 WH CF, Замовлення №#8640

Який гарний магазин.Швидко і якісно працюють. Консультант Анатолій продавець від Бога : уважний та терплячий. Товар ще не встановили.
Irina Ukraine рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Варильна поверхня газова PCP6A5B90R, Замовлення №8485

Класний магазин, який продає по ціні низу ринку при тому офіційно, з гарантією і фіскальним чеком. Прямо знахідка. Рекомендую
Олександр Україна (Україна понад усе.) рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: KGN39XW326, Замовлення №8444

Купив холодильник Bosch KGN39XW326 ціна 23630 +достака вийшов 25625 . Цей магазин е офіційний представник Bosch Siemens. Перевірив гарантія все Ок. Ціна Ок . Рекомендую цей магазин .
Сергей 08 не рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Хотів купити: Хлібопічка Liberton LBM-6193

Катя Пикульская не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 лютого 2022

Хотів купити: Выпрямитель Philips BHS37800

Замовлення було оформлено на сайті, жодних підтверджень на ел пошту чи ін. не надходило. В день замовлення зі мною зв'язалась менеджер і повідомила про актуальність ціни і те, що товар в наявності. Ми узгодили, що відправлення буде наступного дня через нову пошту з накладеним платежем. Товар не був відправлений взагалі, чому не повідомлено. Не рекомендую магазин
Відповідь представника «BTMax»
Добрый день Екатерина. Нам действительно жаль что вышла такая ситуация. Мы приняли меры чтобы впредь избежать подобных случаев.
Pavlo K. рекомендує цей магазин
16 січня 2022

Купив: Мультиварка-скороварка Moulinex CE430834

Покупка прошла нормально, заказал по телефону, на следующий день забрал на точке выдачи. Пред самой продажей проверили комплектацию и работоспособность, всем доволен.
Anton Starikov не рекомендує цей магазин
27 грудня 2021

Хотів купити: Микроволновка Samsung MS23K3614AK/BW

Сподобалося: оформлення замовлення

На сайте "есть в наличии" и хорошая цена. Заказываю - "нет в наличии". Захожу на сайт - "есть в наличии" и цена уже другая.
Александр Назаренко рекомендує цей магазин
23 листопада 2021

Купив: Пральна машина автоматична СМА 70У1213-11

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Заказал стиралку рано утром, перезвонили в течении часа, к двум часам была в магазине. Вечером забрал. Цена по сравнению с крупными сетями на порядок дешевле. Даже если там "черная пятница"))) понравилось всё! Я теперь постоянный клиент этого магазина
Людмила che. рекомендує цей магазин
7 травня 2021

Купив: Посудомоечная машина Bosch

Заказала посудомоечку в выходной день, перезвонили в течение 3-5 минут. Отправили на следующий день. Товар пришел в заводской упаковке, в целости и сохранности. Остались только положительные эмоции)) Спасибо сотрудникам магазина. И , кстати, цена ниже чем у остальных магазинов, что не может не радовать.