Vasil Barash не рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Хотів купити: Мультиварка RK321A34

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Відповідь представника «Интернет-магазин Техномир»
Доброго дня, дякуємо за ваш відгук) Хочемо попросити вас, якщо ви вже пишете негативні відгуки, то писати їх не прикрашаючи) Вам чітко і внятно сказали що товар є, але він стоїть в резері на доставку завтра або після завтра (27.10-28.10). Клієнт товар не оплачував,тому ми не можемо фізично його відгрузити зі складу. Також я вам чітко і внятно сказав що замовити у постачальника на данний момент таких моделей немає в наявності. На данний момент товар відгруженний на доставку, тому на сайті вже світиться не буде. Ми розуміємо що вам прикро, що скоріш за все таких магазинів виявилося в котрих розкупили цю модель багато, але не наша ж провина що ви(покупці) починаєте массово шукати товар якого ніде немає, вони знову зявляться у продажу на наступній неділі, і не буде ніяких проблем. Гарного вам дня )
Алексей рекомендує цей магазин
22 вересня 2021

Купив: SAMSUNG ME83KRW-1/BW

Подтверждение заказа в течение 5 минут. Доставка по Киеву в день заказа. Рекомендую
Дмитрий Сидорчук рекомендує цей магазин
17 серпня 2021

Купив: Пилосос безмішковий Samsung VC05K51F0VP/UK, Замовлення №0000001166

Позвонил в 13-00. Заказал. Вечером привезли. Уже пользуюсь. Могу рекомендовать магазин.
Eugene Sea не рекомендує цей магазин
4 липня 2021

Хотів купити: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock S6 MAXV

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Оплата частями (пр. Monobank) с доп комиссией 4%!
Відповідь представника «Интернет-магазин Техномир»
Доброго дня,так ,це прописано на нашому сайті,чи вам краще щоб ми не продавали взагалі в оплату частинами товар?)Чи вам не вигідно коли товар виходить с % за послугу яка вам потрібна дешевше ніж в магазині який продає товар без доп % за цю послугу?)Ви коли товар замовляєте накладеним платежем також вважаєте що магазин який продає товар з мінімальною націнкою повинен коміссію сплачувати за вас ?)Не завжди це вигідно магазину,ми продаємо офіційний товар с найменшою націнкою,і всі додаткові комісії сплачувати нам вже не вигідно ) Дякуємо за ваш відгук.