Kley ney рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Apple iPhone 13 Pro 1TB Alpine Green, Замовлення №

Отправили быстро сервис на высшем уровне.
ОлександрБ рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Alpine Green (MNCT3), Замовлення №

Гарний магазин! Якість надання послуг на висоті. Дякую.
Артем42 рекомендує цей магазин

Купив: Apple iPhone 14 256GB Blue (MPVN3), Замовлення №

Большое спасибо пацанам за сервис
Happy_ Face рекомендує цей магазин

Купив: Apple iPhone 14 Pro 128GB Silver (MQ023), Замовлення №

дуже сподобалось
Луанна рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купила этот прекрасный телефон,очень сомневалась но прекрасный консультант Никита помог в выборе очень довольна,спасибо
Аліна Макаркіна рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Товар Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Blue/Gray Trail Loop - S/M (MNHE3/MN, Замовлення №

Марк Яковчук рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №-

Я раджу цей магазин повернення роблять
Ілля Шелест рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Apple MacBook Air 13,6? M2 Midnight 2022 (MLY33), Замовлення №

Дякую дуже все прекрасно пройшло я задоволенний
kirillFrolov рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Samsung S23 8/256Gb Black, Замовлення №

Добрий день дуже сподобався телефон, придбали для сина дякую!
Anastasia Tkachenko рекомендує цей магазин
26 березня 2024