milan4ik7 рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: Xiaomi 12 Lite 8/128GB Lite pink, Смартфон 12 Lite 8/128GB Pink, Замовлення №220987075

Рекомендую даний магазин, все прийшло дуже швидко, порадувала безкоштовна доставка щей й стартовий пакет в подарунок поклали, ціна також була невисока для данного товару, якісно упаковано, дружина задоволена телефоном на всі 100% Спочтаку було боязно так як на хотлайні мало відгуків про цього продавця
Відповідь представника «mobaza.com.ua»
Дуже вдячні Вам за Вашу довіру, та відповідальність. Нам дуже приємно чути, що Ви залишились задоволені на всі 100 %. Дякуємо Вам, завжди Вам раді.
Санек Санька не рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Хотів купити: Смартфон Redmi Note 11 Pro 8/128GB Graphite Gray

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Цена не соответствует ,тратят мое время
MAMOHT рекомендує цей магазин
24 липня 2022

Хотів купити: Samsung Galaxy S21 8/256GB Phantom White (SM-G991BZWGSEK)

Хотел заказать телефон. Заказал на сайте, чуть позже позвонил менеджер и уточнил детали. Через какое-то время снова позвонил менеджер и сказал, что телефон, который я хочу остался последний и во вскрытой коробке. Брать я его не захотел, деньги вернули (была предоплата).