Олександр70 рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter VITAL INVERTER CH-S09FTXF2-NG, Замовлення №не пам,ятаю

Добрий день.Купляв СН S09 ftx .Цiна набагато вiдрiзнялась вiд iньших магазинiв тому були сумнiви.Написав що менi треба через чат,через годину зв'язалались та обрали обоюдовигiдну точку.Сервiсом задоволенний та рекомендую а цiна як мед)).
Михаил Корж рекомендує цей магазин
21 червня 2022

Купив: Midea Breezele+

Olha Bandura рекомендує цей магазин
21 червня 2022

Купив: Кондиціонер C&H S12FTX5

Кондиціонер чудовий. Продавець все вчасно доставив ще й допоміг занести обидва блоки в квартиру. При спілкуванні був дуже ввічливим і приємним. Доставка була на фірмовому автомобілі. Обидва блоки були надійно упаковані. Задоволена. Рекомендую.
Niksavch2508 рекомендує цей магазин
23 жовтня 2021

Купив: Гібридний сонячний інвертор (hybrid) Axioma Energy ISMPPT-3000, Замовлення №192

Дякую товар купив по найкращій ціні, сервіс на відмінно
KostyaRib не рекомендує цей магазин
7 жовтня 2021

Хотів купити: Стабілізатор напруги Элекс Engineering Ампер У 9-1-25 v2.0, Замовлення №182

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Заказывал стабилизатор Элекс Engineering Ампер У 9-1-25 v2.0, хотя в на сайте написано что товар на складе, менеджер перезвонил сказал что модели нет по факту и вообще она снята с производства и предложил аналог естественно дороже той модели, что я заказывал.. не рекомендую этот магазин!