Alex Ruby рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Фільтр зворотного осмосу Aquafilter RP-RO7-75, Замовлення №310

Спілкування сподобалось, ціна та наявність актуальні. Система прийшла із пошкодженою трубкою (вина виробника), але її довжини вистачило, щоб підрізати. Обслуговуванням та товаром задоволений, можу рекомендувати цього продавця
Ivan Ivanov рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Змішувач для кухні Lidz (CRM) 75 21 271F-4 з рефлекторним виливом, Змішувач для кухні Qtap Spring з гнучким виливом QTSPRCRR007F1 Chrome/Red , Замовлення №40, 41

Все добре. Швидко зателефонували, з'ясували наявність, ціну, можливість доставки. швидко вислали новою поштою, а за два дні отримали. все у фірмових коробках, якість на висоті. раджу купувати у цього продавця. Ціна найнижча в Україні навіть з доставкою. При повній вартості двох змішувачів до 1500 грн нова пошта за доставку взяла десь 110 (не пам'ятаю).
Sergii Anufriienko рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Купив: Накопичувальний бак Kaplya SPT-32W (8 літрів), Замовлення №761286838

професійно порадили заміну обраному товару, все вчасно та ввічливо
Victor Chabanyuk рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: Комплект Raifil мембрана 50 GAL + постфільтр, Замовлення №2890

Звернувся до магазину за комплектом для системи зворотного осмосу Raifil. Замовив, отримав, оплатив - все гаразд. При заміні виявилось, що замовив не ту мембрану... Знову звернувся - запропонували варіанти, домовились про обмін. Все зробили дуже швидко і ефективно. Я задоволений і спілкуванням, і рівнем обслуговування!
Shvejda Vitaliy рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Фільтр зворотнього осмосу Raifil Grando 7+ RO-905- 750BP-EZ, Замовлення №1768

Замовив фільтр зворотнього осмосу. Відправили як і обіцяли і на наступний день забрав. Дуже все швидко що порадувало. Фільтр відповідає комплектації,ціна найнижча. Ще не встановив так що про якість фільтру сказати ще нічого не можу.
KYuriyK рекомендує цей магазин
5 грудня 2021

Купив: Atlas Filtri Oasis DP Sanic Standard, Замовлення №1697

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Замовив фільтр, швидко відправили, комплектація все на місці, єдина незручність це сайт на якійсь важкодоступній мові.
vladimir.yelnikov рекомендує цей магазин
25 листопада 2021

Купив: Фильтр обратного осмоса Atlas Filtri Oasis DP RO, Замовлення №1704

Очень доволен магазином, заказ обработали и отправили быстро, по интересующим вопросам вежливо проконсультировали. Рекомендую
Anton_456987 рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Редуктор Honeywell с фильтром 1, Замовлення №987458

Хороший магазин с доступными ценами. Отправка товара на следующий день. Рекомендую.
Сергій Яросвій рекомендує цей магазин
19 жовтня 2021

Купив: КОМПЛЕКТ КАРТРИДЖІВ CRYSTAL, Замовлення №1586

На 17/10/2021 року, найнижча вартість комплекту. Все просто, визначився, замовив. В понеділок менеджер зателефонував, уточнив чи все правильно замовлено. Сьогодні, фільтри забрав. Замовляв перший раз в даному магазині, тому оформляв через "накладений платіж".
Sergey Beskostyu рекомендує цей магазин
26 вересня 2021

Купив: RAIFIL NOVO 5 SOFT ПРОТОЧНЫЙ ФИЛЬТР, Замовлення №1463

Замовляв побутовий фільтр для очищення води. Були сумніви щодо коректної роботи фільтру - у мене не досить добрий напор води. Проте працівники магазину підійшли уважно та розвіяли мої сумніви. Встановив- все працює. Задоволений. Після відправки товару самі зі мною зв'язалися для уточнення коректної роботи фільтру. Це було приємно.