Дмитрий Кулыныч не рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Хотів купити: Ванна Mirra 160x75 (XWP3360000)

Замовив ванну. Два дні ніякої відповіді на замовлення. На третій день телефоную сам- не беруть слухалку. Зв'язують через васйбер. Відповідають ми не можемо надати інформацію по замовленню Згодом кажуть що товару немає в наявності, хоча на сайті показує що є прошу змінити, не реагують.
31 жовтня 2023 Відповісти
bohart не рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: HACEKA Mezzo Chroom 403011a, Замовлення №Замовлення №1849 від 04.0

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Ultraliskzz не рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Хотів купити: Вугільний картридж для води Ecosoft Угольный постфильтр (CHV2010ECOPKG)

Дозвонится невозможно. Оформил заказ. На сайте в наявности по факту нет. Предложили выслать из Харькова новой почтой 170грн.
AB рекомендує цей магазин
15 січня 2022

Купив: Донный клапан Alcaplast A39, Замовлення №853

Товар в наличии, цена актуальная, отправка в этот же день.
Ольга рекомендує цей магазин
6 січня 2022

Купив: Кнопка смыва Grohe Skate Cosmopolitan 38732SH0, Замовлення №795

Kotmyrkot рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Купив: Alcaplast A60, Замовлення №747

Добрый день всем. У магазина пока нет ни одного отзыва. Оставляю первый. Непонятки с доставкой были, но магазин все решил и компенсировал. Сам товар, в наличии, цена актуальная. Боялся что без крепежных болтов приедет,(на базаре встречал один такой комплект) но все приехало в полной комплектации. Спасибо. Все решили. Всех с праздниками.