Денис Хуков рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Зволожувач повітря Ardesto USH-M-LCD-4L-W, Замовлення №5376

Придбав тут зволожувач повітря Ardesto USH-M-LCD-4L-W. Все працює нормально. Покупкою задоволений. Магазин рекомендую.
Ніка Задорожна рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Hansa WMHE106U, Замовлення №82926

Все дуже швидко та якісно. Пральна машина приїхала вчасно
Григорий Рублев рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Обігрівач Liberton LCH-2001P, Замовлення №4216

На початку зими придбав тут конвектор LIBERTON LCH-2001P. В цiлому дуже якiсний обiгрiвач, який повнiстю вiдповiдає заявленим характеристикам. Дуже вдячний магазину за швидку доставку.
Дмитрий Ильин рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Акумуляторний пилосос Ardesto CVC-D02PB, Замовлення №7875

Придбав невеличкий акумуляторний пилосос для роботи. Девайсом задоволений - зручний , досить потужний і коштує небагато. Замовлення і доставка швидкі , чек та гарантійний талон присутні , все швидко та зручно
Andrii Tymchuk рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Universal PRO (GEN VI) CH-S12XZ3, Замовлення №7654

Якісний кондиціонер,професійні менеджера,швидко звязались,на другий день товар був вже в мене Кондиціонером задоволений.
Syndemoz рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Радіоприймач Sencor SRD 1100 Black (35049372), Замовлення №46845

Потрібен був радіоприймач дитині. Замовив тут. Відправили швидко. Приїхала посилка через 2 дні. Все пройшло добре без поганих сюрпризів. Радіоприймач супер, гарно ловить.
Mishanya GO рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Пральна машина автоматична Hansa WMHE 106, Замовлення №136612

Купив пральну машину Hansa WMHE 106 в магазині ТЕХНОПРОФІ і дуже задоволений! Магазин ТЕХНОПРОФІ також рекомендую: швидка доставка, ввічливий персонал, доступні ціни. Загалом, пральною машиною Hansa WMHE 106 дуже задоволений! Рекомендую!
Єлизавета Острозька рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Електрична плита Gorenje GE5A21WH, Замовлення №3062

Дуже задоволена обслуговуванням та якістю плити. Одним словом рекомендую цей магазин!!!
Oleksandr рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Бензиновий генератор SAKARA SK9000A, Замовлення №33632

Сильно рекомендую купляти в цьому магазині техніки. Все пройшло гладко і без особливих проблем! Товар працює якісно і надіюсь, буде придатний для користування дуже довгий час.
wabaw рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: PYRAMIDA MHX 60 BL, Замовлення №26584

Купував у цих хлопців витяжку PYRAMIDA MHX 60 BL собі на кухню.Товар відповідає характеристикам і своїй ціні. Що на сайті, то і привезли.