олег олег не рекомендує цей магазин
7 жовтня 2022

Хотів купити: Drazice OKHE ONE 120

Ставят нереально низкую цену , видимо для того чтоб завлечь, а по факту конечно же цена намного выше. Подумал - случайность, но спустя неделю никто и не думал ничего исправлять). Значит специально :)
Natasha Ivanova не рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Хотів купити: Водонагреватель (бойлер) электрический накопительный Ariston BLU EVO 10U/3 (3100637), Замовлення №1540

Не сподобалося: оформлення замовлення

Магазин не рекомендую Оформив заказ в четверг, прождавши сутки, никто из сотрудников не связался со мной Стала набирать магазин по телефонам указанным на сайте, автоответчик ответил , что приветствует магазин "Термодом" и ждите соединения с оператором, которого не случилось.
skyslider не рекомендує цей магазин
23 липня 2022

Хотів купити: RB46TS374SA

Звоню в 17:28 суббота, автоответчик говорит вы позвонили в нерабочее время. На сайте указано ПН-ВС до 18:00. Судя по отзывам, ребята какие то невнимательные и неаккуратные. Думаю это может отразится и на дальнейшем гарантийном обслуживании или каких то проблемах с возвратом. Лучше куплю товар в другом месте.
Олег Янчук не рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Хотів купити: Холодильник Samsung RB38T600FEL/UA

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Спершу поспілкувався телефоном з представником компанії, пообіцяли перетелефонувати, але забули. Набрав вдруге, знову пообіцяли перетелефонувати стосовно товару, знову забули. Зранку оформив замовлення "Купити в 1 клік". Система замовлення приняла, сповістила номер і все... Більш не звернуся і людям не раджу. Із-за різниці цін в " три копійки", зв'язуватись з не раджу. Краще вже в до великих гіпермаркетів, там все прозоро.
Tommy1122 не рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Хотів купити: ITALTHERM TIME MAX 35 K

Позвонил в 9.00 сказали что еще не на работе и как только приедут сразу позвонят. Ну конечно же звонить никто и не собирался. Позвонил в одиннадцатом часу сам, товара нет в наличии. Не рекомендую этот магазин...
Відповідь представника «ТЕРМОГАЗ»
Такое впечатление, что у людей с приходом зимы плохое настроение или просто скучно. Магазин работает с 9-00, первый звонок от покупателя был в 8-56 (а не в 9-00, как это пишет клиент). Заказ на сайте оформлен не был, а в первой половине дня происходит обработка заказов от покупателей, которые уже определились с совершением покупок, дабы избежать подобных отзывов и приоритет в любом случае отдается таковым. Далее клиент перезвонил в 10-12 (звучит в 11-м часу немного по-другому) и ПОТРЕБОВАЛ сказать наличие и цену не в особо приятном тоне с претензией, что покупатели магазину не нужны. После чего руководством было решено отменить обработку данного телефонного звонка. Всем хорошего настроения!
makspilip не рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Хотів купити: Котел газовий стандартний BAXI ECO 4s 24 F

На хотлайні ціна на котел BAXI ECO 4s 24 F - 14243 грн, при переході на сайт термогаз - 16371 грн, різніця більш ніж 2тис грн, це не серьозно якось, не раджу такий магазин.
Відповідь представника «ТЕРМОГАЗ»
Добрый вечер, уважаемый makspilip. Такого не может быть, товарный фид загружается только после изменения цены, могло быть только наоборот. Кроме того никакого звонка по данной продукции сегодня не поступало, все переговоры зафиксированы. Просьба Вас обратиться еще раз к нашему менеджеру для урегулирования данной ситуации.
Я намагався вставити фото з єкрану ціни на хотлайні і вашого сайта при написанні відгука но чомусь воно не пройшло. Сподіваюсь зараз це пройде, ось хотлайн знимок https://prnt.sc/1zp7p42 та ваш сайт знимок https://prnt.sc/1zp7vvl дійсно я не телефонував до вас, тому що ціна на хотлайні мене привабила, а коли я побачив на сайті на 2тис гривень більше ціну я був вражений. Дуже прикро що ви так непорядно працюєте, я дуже радий що не став вашим клієнтом. Сподіваюсь інші люди також для себе зроблять висновки перед тим як купляти у вас!
15 листопада 2021 Відповісти
Якщо Вас привабила ціна та лишалися запитання, чому Ви не зателефонували менеджеру? Це недорозуміння вирішили би без усяких негативних відгуків, сподіваюсь на Вашому сайті відгуки писати не будуть, наша компанія спрямована на закриття питань споживачем, а не в данної переписці, котра немає жодних передумов до вирішування питань. Тому мабудь Вам цей товар не цікавий. Дякуємо за відгук, Ви надали нам можливість допрацювати недоліки.
16 листопада 2021 Відповісти
Чесно кажучі я в шоці! За свої 53 роки я ще не бачив такого нахабства! Ви мене ще намагаєтесь зробити винуватим в тому, що я вам не зателефонував та щось там не порішав? Навіщо мені робити замовлення у вас, а потім щось ще вирищувати, якщо я на іншому сайті зробив замовлення з купоном мені вийшла приємліма для мене ціна. При тому я зазвичай роблю замовлення онлайн та ставлю галочку "не телефонувати мені". Це дуже зручна функція що б не втрачати час на зайві телефонні розмови без яких то "вирішал"! Тим, хто хоче робити замовлення в цьому магазині, раджу сто разів подумати, що б Ви потім якщо що не були винні в чомусь якщо не порішали з менеджером!
16 листопада 2021 Відповісти
Сергей Волошин не рекомендує цей магазин
1 листопада 2021

Хотів купити: Котел электрический Protherm Ray Скат 21KE/14, Замовлення №116

Нема в наявності і ціна не актуальна >Ваш заказ №116 от 30.10.2021 23:18 успешно создан. Номер вашей оплаты: №116/1
angle не рекомендує цей магазин
7 жовтня 2021

Хотів купити: Drazice Буферная емкость Drazice NAD 500 V2

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Цены не актуальны