Олег Капертех не рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Lanvigator catchfors A/T(215/70R15), Замовлення №0041986

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовив шини і проплатив сказали що вислали,номер ттн так і не дали ,чекав неділю але так і не дочекавшись зробив відміну і вже 3-й день ніяк не можуть повернути гроші.
Сергей Смотров рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: Зимові шини Goodyear UltraGrip Performance+ (235/60R18 103H), Замовлення №22562318

Замовив зимові шини та диски. Підібрали під авто. Не зміг вчасно забрати замовлення і магазин притримав тиждень. На місці для зручності є шиномонтаж де оділи шини на диски(ціни такі ж як і на інших)
Богдан Костів не рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Хотів купити: Kapsen Durable Max RS01 215/75/R16C

Vadim Ok не рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Taurus 701 SUV 215/60 R17 96V, Зимові шини Orium SUV Winter (215/60R17 96H), Замовлення №7346

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Замовив шини 12 квітня, оплатив 100% в той самий день. Менеджер запевнив що товар відправлять. Нічого не відправили, після довгих розмов 15.05.23 менеджер Евген запевнив що буде зроблене повернення коштів! Але сьогодні 25/05/23, магазин Diski-Shiny.com.ua нічого не повернув крім обіцянок. Написав заяву в поліцію номер звернення 291963.
Павло Радука не рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Хотів купити: Зимові шини Continental PremiumContact 7 (225/45R17 91V)

Замовив шини ще у квітні та вніс повну передплату, минув місяць, немає ні шин ні грошей. Звернувся в поліцію та буду подавати в суд.
Трибо Снабжение не рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: Michelin Latitude Alpin LA2 215/70 R16 104H XL - 4шт, Замовлення №44794

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовили 4 шини, зробили 100% передплату 11.05.2023р. Замовлення не відправили, кожен день розповідали що сьогодні відправлять. Наразі менеджер взагалі вимкнув телефон.
Наливайко не рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Хотів купити: Шини зимові Pirelli Scorpion Winter (285/45/20 112v) XL замовлення 44751

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Замовив шини 29го квітня, оплатив 100% в той самий день. Менеджер запевнив що 02/05/23 товар відправлять за вказаною адресою. Сьогодні 05/05/23 магазин багато пообідцяв, відправити проплачений товар магазин Diski-Shiny.com.us не може. Написав заяву в поліцію.
jnyc2020 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 травня 2023

Хотів купити: Roadmarch ECOPRO 99 155/70 R13 75T

Та ж сама ситуація, замовлення 7487, оплатив шини, кожного дня годують відправкою. Пройшов тиждень, немає ні шин ні грошей. Не відповідають. Треба звертатись у відповідні органи.
Гроші повернули
5 травня 2023 Відповісти
khzhnk не рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: Зимові шини Goodyear EfficientGrip Performance (205/60R16 92H), Замовлення №44731

Після того як написав заяву в поліцію зі мною звʼязались з бухгалтерії цього магазину і запропонували виплачувати частинами. Але тільки пообіцяли, нажаль на власному досвіді знаю що таке їх обіцянки. Повернення і частини грошей не було. Закрию заяву як тільки повернеться вся сума до копійки.
5 травня 2023 Відповісти
Добрий день! Чи не могли б ви надати телефон їхньої бухгалтерії що з вами звязувалась?
18 травня 2023 Відповісти
khzhnk відповів на коментар Трибо Снабжение
З бухгалтерії дзвонили з цього номеру: +3806349900**. Але ви навряд чи туди додзвонитесь. Вони трубки не беруть.
18 травня 2023 Відповісти
Сергій Кришень не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 травня 2023

Хотів купити: Goodride Radial H188 225/65 R16C 112/110T, Зимові шини Goodride H188 (225/65R16 112T)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Заказал. Оплатил. Не шин. Не возврата денег! Заказал и оплатил 19.04.23г. сказали все есть , завтра отправим. Жду, жду нет ттн от новой почти. Потом прислали пустуюю ттн НП. Звоню им, дозвонится не реально. С десятого раза. Говорят щас, уточним. 5мин.перезвоним. не перезванивют !!! Звоню опять, с 10 раза - завтра если не отправим, вернем деньги. Сегодня 02.05.23г -шин нет, денег нет, трубку не берут !
Відповідь представника «Diski-Shiny.com.ua»
Вітаємо, Сергій! Ще раз вибачте за ситуацію що склалася, ми трохи не встигли через сезонне навантаження! Ваш трек номер: 20450699666000. Декларуємо інформацію публічно, оскільки ми працюємо і не збираємося зупинятись через тимчасові складнощі, більше того наложенний платіж відвантажуємо без затримок, оплата при отриманні доступна, якою ми і радимо користуватись! Завтра Ваше замовлення (3/05/2023) буде відправлено і доставлено! Доставка за наш рахунок, щоб хоч якось виправити враженя від отриманного експірієнсу! Ще раз вибачте! Всі питання вирішуємо і приділяємо особисту увагу зауваженням на хотлайн, бо співпрацюємо з порталом не перший рік і дяже вдячні за надання послуг. В свою чергу гарантуємо виконнання всіх умов, оскільки цей шквал скарг не більше ніж енерція від пари відгуків з погрозами заявити в поліцію. Що провокую всіх клієнтів звертатись, в історії замовлень (їх вказують клієнти) видно що затримка 1 на 84 відвантажень, це не погана статистика але ситуація не має така бути що ми просто довели Вас до таких переживань! Виправляємось!!!!
11.05.23р. Нарешті прийшли мої шини. Кошти за доставку повернули, як обіцяли. Також обіцяли супер скидку на наступну покупку. На вигляд норм. Відбалансував - майстер сказав супер.
11 травня 2023 Відповісти