smileface рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Електросамокат Crosser Dominator, Замовлення №-

Вирішив взяти дану модель для пересування містом. Замовив товар зранку, а вже після обіду його відправили. Запакували добре, товар отримав цілим. Дякую магазину за такий чудовий самокат!
ТаНюша рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: Бензиновый генератор Genpower GBG 50E, Замовлення №Замовлення <

В этом магазине нашла именно то что искала Бензиновый генератор Genpower GBG 50E. Менеджер помог мне найти генератор и помимо инструкция продавец рассказал как правильно пользоваться ним, спасибо! Цена ниже чем в других магазинах, проверено мной!!! Заказ привез курьер на следующий день как и было договорено!!! Спасибо большое! Рекомендую.
Відповідь представника «Alfabox»
Дякуємо за відгук, приємного користування!
Представник магазину «Alfabox»
Дякуємо за відгук, приємного користування!
3 квітня 2023 Відповісти
Syndemoz рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: Smart-stick медіаплеєр MECOOL KD1 2/16GB, Замовлення №854295

Замовляв приставку на телевізор 2015 року. Той вже не справлявся з поставленими задачами. Приставка супер. Працює дуже гарно. Відправили швидко, приїхала швидко. Залишився задоволений роботою магазину.
Приємного користування!
Yura Davydenko рекомендує цей магазин
11 березня 2023

Купив: Бензиновий генератор Genpower GBG 50E, Бензиновий генератор Genpower GBG 50E, Замовлення №-

Купив генератор в цьому магазині і не пожалкував. Товар просто бомба, швидка доставка, всі компоненти товару прийшли в цілій коробці.
Дякуємо, приємного користування!
Роман Шалуев рекомендує цей магазин
10 березня 2023

Купив: Портативна колонка Tronsmart Element Force 2, Замовлення №12804

Заказывал на подарок , важно было чтобы и пришла калонка в непомятой коробке. Продавец как попросил упаковал в картонную каробку поэтому пришло в целости и сохраности. Я заказал до 12 и продавец отправил в этот же день и на следующий день получил на почте. В каробку с колонкой продавец положил чек
Відповідь представника «Alfabox»
Доброго дня, дякуємо за відгук, приємного вам користування.
ipol не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2022

Хотів купити: ENSA CR1000

Відповідь представника «Alfabox»
Доброго дня. Нажаль виробник кожного разу переносить дати поставки товару на склад. Товар який ви замовляли в чорному кольорі ми не отримували, на сьогодні є тільки пару білих обігрівачів. Вибачте за складену ситуацію. З менеджером поговоримо чому вам не перетелефонували і не доповіли ситуацію. Дякую. Гарного дня.
Через дві години після відгуку перетелефонували. На зауваження про те що не відповідають, з їх слів телефон був у іншого менеджера (чому так і чому він не відповідав невідомо), хоча двічі до цього коли телефонував спілкувався з одним менеджером. А по головній суті питання, то вже товару в наявності немає. Робіть висновки самі.
5 жовтня 2022 Відповісти
Представник магазину «Alfabox»
Доброго дня.
5 жовтня 2022 Відповісти
Максим122333 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 серпня 2022

Купив: Детский электросамокат

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Alfabox»
Добрый день, ваш заказ отправили 19 числа утром, так как 18 числа склад не успел отправить ваш заказ, и посылка была в отделении утром 20 го числа, склад и мы в выходные не работает, и вам не ответили. Ваша посылка в отделении можете забирать. Спасибо за понимание.
Liubchenko рекомендує цей магазин
3 липня 2022

Купив: Электросамокат Crosser E9 Premium 7.5AH Pneumatic Tire 10

спасибо большое продавцам очень классный самокат. Отдельная благодарность менеджеру, коммуникабельный и вежливый. Отправка была в день заказа. Товаром и продавцом очень доволен, буду рекомендовать знакомым!
Alexws не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 червня 2022

Купив: Tronsmart Element T6 Plus Upgraded Edition

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

21.06.22 Мне перезвонили из магазина Альфабокс. Был приятно удивлен общением с представителем компании. Спорные вопросы разрешили. 1. Оплата была не на карту а по форме. Признаю, но это не столь важно. 2. Косяк с заказом цвета девайса, действительно был и по возможности Альфабокс его устранит. 3. Гарантия на девайс официальная 12 месяцев. Т.к., товар они реализуют от официального поставщика (изначально, меня смутил талон гарантийный на 6 месяцев). Пожелания. Реализуйте пожалуйста , что то на подобие личного кабинета, что бы покупатель видел, что он заказывал, не мешало бы дублировать заказы на почту, мессенджер с указанием основных характеристик и цвета в том числе. Пока все складывается хорошо. За обещанный бонус, отдельное спасибо.
21 червня 2022 Відповісти
msavkiv рекомендує цей магазин
19 червня 2022

Купив: Ugoos TOX1, Замовлення №12724

Купил тут медиаплеер и пульт к нему. Удачно. Продавец посоветовал хорошую модель и плеера и пульта. Хорошая цена, простое оформление и быстрая доставка - простая и приятная покупка. Рекомендую!