ottolarinolog не рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Перехідна рамка Incar RVW-FC581 для Volkswagen Tiguan 2007-2010, Замовлення №666

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Дуже не добросовісний продавець. Прислав не комплектний товар. Гроші не повернув.
Uvez Герасименко не рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: AllpowerS700, Замовлення №64110

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Придбав зарядну станцію. Надіслали браковану. По гарантії пообіцяли змінити. Пройшло два тижні, на дзвінки не відповідали. Не повернули ні станції ні грошей. Обережно
Проблема не вирішена
9 жовтня 2023 Відповісти
Представник магазину «lido.ua»
Доброго дня! Дуже шкода, що у Вас склалось негативне враження про магазин. Вчора відправили станцію та скинули ТТН. Затримка була із-за вимог гарантійного повернення, проведення діагностики триває до 2 неділь. Будемо вдячні за розуміння!
11 жовтня 2023 Відповісти
Володимир Захарченко не рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Купив: автопилосос Belauto Смерч, Замовлення №75807

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

На зважаючи на моє прохання, продали білоруський автопилосос, просто заклеївши наклейкою реального виробника, який зазначений на оригінальній коробці. Запевняли і підробні документи присилали, що це Польща, а коли товар приїхав на коробці чорним по білому написано брест білорусь. Консульнанти брешуть, а потім відмовляються повертати кошти за товар. І ніяк не пробують вирішити ситуацію! Минайте цей магазин!
Відповідь представника «lido.ua»
1. Ми запропонували Вам повернути кошти, але Ви відмовились повертати товар і вимагали вернути його лише наложеним платежем. 2. Торгівля з РБ заборонена. Місцем реєстрації бренду Белавто є Польща, місцем виробництва Китай. До 2017-го року був офіс в Бресті, проте виробництва там ніколи не було і не було бренду Белавто. Було виготовлено безліч коробок старого зразка, от і переклеїли на коробці етикетки. Але навіть якщо здерти етикетку і побачити там Брест, штрих-код там буде польський. Ми надіслали Вам документи, надані виробником, про походження продукту.
Оля Nagornaya не рекомендує цей магазин
10 лютого 2023

Купив: Автомобільний пилосос БЕЛАВТО Тайфун BA-55B, Замовлення №627

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не рекомендую цей магазин і сайт,замовила пилосос на сайті,приваблива ціна і безкоштовна доставка.Посилку вислали ,але ціна 120 грн дорожче і + доставка.Продавець після мого дзвінка плату за доставку скасував,сказав помилка,а ціна залишається завищеною.Я от думаю ,забирати мені цю посилку чи ні, адже я розраховувала на зовсім другу суму.
Відповідь представника «lido.ua»
Вибачте за довгу відповідь, ми довгий час не займались відгуками і це наша помилка. Якщо Ви отримали завищену ціну, ми повернемо Вам гроші. Будь ласка, зателефонуйте нам.
Михал Иваныч не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 листопада 2022

Купив: Товари для безпеки

Не сподобалося: оформлення замовлення, сервісна підтримка

Заказ зроблений з 5 позицій, але «забули» покласти вогнегасник. Додзвонитися не можливо. Пообіцяли все виправити..Краще замовляти післясплатою.
Irina Glamorama не рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Купив: Переходник в прикуриватель, Замовлення №30088

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «lido.ua»
На сайті в цьому розділі уточнено що безкоштовна доставка від 500 грн на "указанные товары", що видно на скріні який Ви надали. На кожному товарі відмічено, є на нього безкоштовна доставка чи ні.
Святослав Питель не рекомендує цей магазин
15 квітня 2022

Хотів купити: Моторное масло ECOTECH 5W30 SP/RC G6 4Lx4, Замовлення №17624

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Не раджу цей магазин. Перетелефонували і почали вимагати передоплату, посилаючись на те, що Нова Пошта може пошкодити специфічний товар. Після того як я попросив обґрунтувати цю вимогу представник магазину повідомив, що це, виявляється, вимога магазину, про яку на сайті і при замовленні нічого не зазначено.
Александр Александр не рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Хотів купити: Ароматизатор Baseus Minimalist Car Cup Holder Air Freshener (Cologne) black, Замовлення №15913

Сергій Боярчук не рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: Комплект ксенона Winso H7 5000K 85V 35W PX26d KET, Замовлення №15353

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару

Замовив комплект ксенону, надіслали комплект який вже був у використанні, був поцарапаний і видно, що болтики на блоках відкручувались, зателефонував їм, попросили надіслати фото, надіслав, сказали відправити товар їм назад, повернув, через декілька днів надіслали інший комплект який був у ще гіршому стані ніж перший
YuriiMarchuk не рекомендує цей магазин
4 лютого 2022

Купив: Відеореєстратор PRO G 30B DVR, Замовлення №15217

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка