Відгуки LIDO.ua | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин LIDO.ua

Вибрані 5 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• 15 квітня 2022 р.

Не раджу цей магазин. Перетелефонували і почали вимагати передоплату, посилаючись на те, що Нова Пошта може пошкодити специфічний товар. Після того як я попросив обґрунтувати цю вимогу представник магазину повідомив, що це, виявляється, вимога магазину, про яку на сайті і при замовленні нічого не зазначено.

Моторное масло ECOTECH 5W30 SP/RC G6 4Lx4

• 23 лютого 2022 р.

Оформил заказ на сайте магазина. На сайте данный заказ фигурировал как "Ваш заказ подтвержден". Магазин позиционирует себя как "Отправка в день заказа", однако через три дня после оформления заказ заказ так и не был отправлен, ни один менеджер данного магазина не перезвонил. Когда я сам позвонил в магазин, чтоб узнать статус заказа менеджер сказал "Что сейчас узнает у поставщика и сообщит". После этого опять никто не перезвонил и статус заказа не сообщил. Я опять позвонил в магазин, чтоб узнать розгорнути

Ароматизатор Baseus Minimalist Car Cup Holder Air Freshener (Cologne) black

• 7 лютого 2022 р.
повернення товару

Замовив комплект ксенону, надіслали комплект який вже був у використанні, був поцарапаний і видно, що болтики на блоках відкручувались, зателефонував їм, попросили надіслати фото, надіслав, сказали відправити товар їм назад, повернув, через декілька днів надіслали інший комплект який був у ще гіршому стані ніж перший

Комплект ксенона Winso H7 5000K 85V 35W PX26d KET

• 4 лютого 2022 р.
відвантаження

Реєстратор купив на сайті Лідо, одразу проплатив,, купив в суботу, а відправили аж в середу вечері, замовляв з магазину в м. Львів, а відправлення було з м. Одеса. Реєстратор не відповідає заявленим параметрам і немає заявленої на сайті комплектації, лише зарядка від прикурювача і реєстратор. Магазин не рекомендую. Під реєстратором на сайті Лідо пишу коментарі щоб люди знали що купують, а модератор їх блокує. Звязався з магазином повідомили що товар не їх, а партнерів, хоч на сайті це не розгорнути

Відеореєстратор PRO G 30B DVR

• 27 вересня 2021 р.

Покупка прошла так, как должно быть - выбрал, оплатил, получил. Все отлично. Рекомендую.

Ароматизаторы в машину