Андрей рекомендує цей магазин
12 листопада 2022

Купив: Зарядное устройство 5V/2A MDY-09-EW ORIGINAL, Замовлення №77710013634

Представник магазину швидко вийшов на зв'язок, хоч було вже дость піздно і відповів на усі запитання. Товар був доставлений УкрПоштою, через півтори доби після замовлення. Адаптер був добре запакований у фірмову картонну коробку + продавець поклав маленький бонус, календарик). Товарний чек теж був присутній. Зарядка заряджає телефон і планшет, все працює. Звірив етикетку на купленій мною зарядці і на оригінальній, яка шла зі смартфоном redmi 7A, написи співпадають.
Олександр Рудніцький не рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Купив: Бездротові навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Glacier Grey (BHR5194GL)

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Це не офіційний дестрибютор.
24 липня 2022 Відповісти
maf1k не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 листопада 2021

Купив: Наушники Xiaomi Redmi AirDots S Black (TWSEJ05LS)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: сервісна підтримка

Відповідь представника «MioT.ua»
Спасибо за Ваш отзыв. Нам важно мнение наших покупателей. Администрация Xiaomi.UA
Anna.g.s рекомендує цей магазин
19 вересня 2021

Купив: Електрична зубна щітка Oclean X Pro Aurora Purple

отправили и прислали за сутки, цена ниже, чем в большинстве адекватных магазинов, без предоплаты и с нормальной длительности гарантией
Відповідь представника «MioT.ua»
Roman Lysenko не рекомендує цей магазин
7 вересня 2021

Купив: Xiaomi MiiiW Wireless Silent Combo White (MWWC01), Замовлення №05-09-433088

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

Замовили комплект клавіатуру з мишкою. Відправили посилкою на Нову Пошту без попереднього підтверждення та взагалі без ніякого зворотнього зв`язку. Замість клавіатури в пакунці була електро ковдра. Добре що не оплачували наперед товар.
Відповідь представника «MioT.ua»
Chester Bennington не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 липня 2021

Купив: Очки Turok Steinhardt Sunglasses Influx Traveler Black STR004-0120, Замовлення №26-07-428276

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

По предоплате отправили товар со вскрытыми заводскими пломбами и дефектом упаковки без предупреждения. Товар очевидно либо БУ, либо с витрины. Не рекомендую к сотрудничеству данный магазин!
Відповідь представника «MioT.ua»
Chester, Спасибо за Ваш отзыв. Нам важно мнение наших покупателей. В нашем магазине этого товара не оказалось и вы купили товар у наших парнеров. Все товары из стекла, обязательно вскрываются при поступлении на склад, т.к. этот товар хрупкий и при его оприходовании обязательно проверяется. с Вами свяжутся представители продающей компании. Администрация Xiaomi.UA
Flash Pot рекомендує цей магазин
10 липня 2021

Купив: Потолочный смарт-светильник Xiaomi Yeelight Crystal Pendant Light (Meteorite) 900mm 33W 2700-6000K (, Замовлення №20-06-424358

Александр Виктория Шепелевич рекомендує цей магазин
18 березня 2021

Купив: Видеорегистратор 70Mai Dash Cam Pro Plus (A500) with GPS (Международная, Замовлення №12-03-411725

Купил,поставили, не работает,сам произвольно включаться и включаться, отослал в сервис,жду. Говорят не переживайте.
dobs рекомендує цей магазин
15 січня 2021

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock S5 MAX White, Замовлення №ЕН000908

Заказал после обеда Roborock s5 max, уже и не рассчитывал получить в тот же день доставят т.к. время не ранее... Но в итоге оказалось что сотрудник живет неподалеку и смог доставить товар домой =) Супер юзерфрендли сервис и пылесос тоже Рекомендую! П.С. Покупаю тут не первый раз
Відповідь представника «MioT.ua»
Dobs, спасибо за Ваш отзыв. Нам важно мнение наших покупателей. Администрация Xiaomi.UA
Hotline конвертируй таблицу базы в utf8mb4 отзывы не поддерживают utf смайлы =(
15 січня 2021 Відповісти
Марина Жемионис рекомендує цей магазин
11 грудня 2020

Купив: Машинка для стрижки волос Xiaomi ENCHEN Boost Black, Замовлення №XS-0395239

Покупка прошла успешно, курьеры идут на встречу при согласовании доставки. Муж любит фирму Xiaomi, всегда покупаю ему подарки из этого магазина. Спасибо за качественную работу и товар.
Відповідь представника «MioT.ua»
Марина, спасибо за Ваш отзыв. Нам важно мнение наших покупателей. Администрация Xiaomi.UA