Олег Киевский не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 січня 2024

Купив: Таблетки Elanco | Bayer - Drontal Plus на 10 кг, 6 таблеток, Замовлення №482620

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Проблема решена, извинения принесены. Сатисфакция со стороны магазина удовлетворительна.
13 січня 2024 Відповісти
FRITS не рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Товари для собак, Замовлення №447374

Aes рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: комбінезон Комбінезон для собак «Rain» M такса (PR241633), Замовлення №435348

bodya2539 рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Сухий корм для котів, які мешкають в приміщенні Brit Care Cat GF Indoor Anti-stress 2 кг (курка), Замовлення №404948

Хороший магазин, чудовий персонал, завжди при відсутності товару пропонують що-небудь взамін, інколи навіть дорожчий товар (не вимагаючи доплати). Ціни трохи вищі ніж в інших, за те є кешбек, знижка зареєстрованим клієнтам та безкоштовна доставка.
Максим Шевченко рекомендує цей магазин
16 липня 2022

Купив: Carnilove Fresh Chicken & Rabbit 2 кг, Замовлення №153046

Alexey_pro рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: Клетка для птиц Природа «Аурика» 44 x 27 x 64 см (фиолетовая), Замовлення №40231

Долго искал новый дом для своего любимца. Нашел подходящий только в этом магазине, да еще и попал на акцию по бесплатной доставке. Пришло все упаковано, без сколов и царапин. Птичка в восторге) Спасибо вам.
Відповідь представника «MasterZoo»
Добрый день, Алексей. Благодарим Вас за отзыв. Мы стараемся для Вас!)