Ярослав Ігорович рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Купив: набір торцевих головок з тріскачкою YT-38791, Замовлення №146/2021

Оформив вночі замовлення на сайті, на ранок отримав реквізити, оплатив і на наступний день отримав. Все швидко, без зайвих проблем. Рекомендую.
Александр Гурин не рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Хотів купити: Гриль Tefal GC712

Зробив замовлення на сайті. За 3 години ніхто не зателефонував, набрав сам, а товару немає. Не сподобалося. Ще й один з телефонів поза зоною.
iG0R рекомендує цей магазин
12 липня 2022

Купив: Delonghi EC 685.M, Замовлення №199405579

Заказал 09.07.2022 в 13:08, отправили буквально в течение 1 часа - такой короткий промежуток между заказом и отправкой встречаю впервые. Кофеварка пришла на следующий день, работает отлично.
Павло Подрєз рекомендує цей магазин
27 червня 2022

Хотів купити: Электрогриль прижимной Tefal OptiGrill Elite GC750D30, Замовлення №197639869

Замовлення опрацьовано швидко, у вказаний термін прибуло до поштового відділення.
victor13 рекомендує цей магазин
27 вересня 2021

Купив: БФП L3160 WI-FI (C11CH42405, C11CH42403)

Дуже швидко зв'язались і відправили товар у Київ, на наступний день уже отримав. Навіть із вартістю доставки та переказу коштів ціна виявилась нижчою, ніж у інших магазинах, в яких до того ж принтеру не було в наявності (попри ніби-то наявність згідно Hotline).
Іван Федірчик рекомендує цей магазин
30 липня 2021

Купив: Canon PIXMA G1420

Товар отримав без всяких проблем. Був в наявності, ціна відповідає. Майже найдешевше, що я зміг знайти в інтернеті. Вислали накладною платою без питань. Сам принтер працює без проблем. Дякую магазину.