Николай Малюгов рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Зимові шини Rosava SNOWGARD (205/65R15 94T), Замовлення №№48523

Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Apostol Apostol рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Kapsen Papide K3000 235/50 R17 100W XL, Замовлення №56729

Макс Маличенко рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Зимові шини Dunlop SP Winter Sport 4D (235/50R18 97V), Замовлення №48088

Все пройшло добре, резиною задоволений.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Раді, що ваше замовлення пройшло успішно! Вдячні за позитивний зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
eco_pchelka_ua не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 лютого 2024

Хотів купити: Vredestein Sportrac 5 195/65 R15 91H Артикул: 4762

Відповідь представника «GUMMA.UA»
Добрий день. Не знайшли вашого звернення в наш магазин. Вкажіть ваші контактні дані - номер замовлення або телефону. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Через пару дней меня набрали. Представился человек, старшим сайта. Мы с ним пообщались и решили, что я у них закажу резину и я буду готов её подождать до одного месяца. Так как она будет ехать с Европы. Я, это всё понимаю. Так как резина очень редкая и этот бренд в Украине мало кто знает. На самом деле, по чему эта резина; Я ставлю её на грузовой фургон, катаю много. Была у меня мишка, хорошая (тихая на асфальте) боится ям, ШИШКИ. Пробывал TOYO, хорошая ( тихая), но когда стер половину понял не моё. Когда еду пустой аква планирование на мокром асфальте, с грузом отсутствует. Вот по чему предпочитаю именно эту, у нее четыре дорожки на протекторе и стирал до конца (проблем не каких, не ямы, не аква планирование). Буду ждать и надеятся, что ребята её мне достанут. Заказал 23 год на порядок дешевле, катаю много сотру за два сезона. Ждём!!!
8 лютого 2024 Відповісти
???Резина приехала, забрал на почте. Работой интернет магазина остался доволен. Год тот что и обговаривали. Приехала 20.02. Заказ бал сделан 08.02. Все оперативно. Что могу сказать, дорожите каждым клиентом. Советую обращаться к ребятам, думаю они исправятся. В дальнейшем и сам буду заказывать и советовать друзьям!!!
22 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «GUMMA.UA» відповів на коментар eco_pchelka_ua
Так, ми цінуємо кожного клієнта. Дякуємо за розуміння та очікування. Звертайтесь ще, за вашим номером зафіксували знижку на наступне замовлення.
22 лютого 2024 Відповісти
Oleksii Burmaka рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Літня шина Aplus A610 245/35 R21 96Y, Зимові шини Aplus A610 (245/35R21 96Y), Замовлення №52776

Замовлення виконано на 100%... Питання у термінах та комунікації залишу відкритими є обставини на які магазин не впливає.. Тому, дякую більше комунікації з клієнтами та вдалих продажів....
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Приймемо ваш коментар до уваги. Дякуємо за замовлення та зворотній зв'язок. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Mikola Mikola рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: 2 x Зимняя шина Premiorri ViaMaggiore Z Plus 205/60 R16 92H , Замовлення №53611

Представник магазину «GUMMA.UA»
Вдячні за замовлення та зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
4 січня 2024 Відповісти
Артем Гулак рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: RosavaWQ155/70r13, Замовлення №53171

Шины получил, качеством и сервисом доволен!!!
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за гарний відгук про нашу роботу та вітаємо з новорічними святами! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Ruslan Bryzhak рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Зимові шини Goodyear UltraGrip Performance+ (215/60R16 99H), Замовлення №50310

Рекомендую, ціна найкраща, доставка вчасна
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Нам приємно, що Вам сподобався шопінг в нашому магазині. Дякуємо за рекомендації та вітаємо з новорічними святами! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Ludmila Koneva рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Зимові шини Wanli SP 026 (175/65R14 86T), Замовлення №52816

Представник магазину «GUMMA.UA»
Дякуємо за замовлення та ваші рекомендації! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
22 грудня 2023 Відповісти
Vitalii Cherkas рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Зимова шина Lassa Wintus 2 215/65 R16C 109/107R, Замовлення №49729

Товар відповідав заявленому опису... Все супер
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за замовлення та ваші рекомендації! Звертайтесь ще! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA