Владислав Конєв рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Premiirri Via , Зимові шини Premiorri Via Maggiore Z Plus (195/65R15 91H), Ніж для м'яса VINZER Ніж для м'яса Legend line 20.3 см (50269), Замовлення №50269

Дякую.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за замовлення та позитивний зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Xezer As рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Nexen Winguard Ice SUV 215/65 R16 98Q , Замовлення №52205

Все класно прийшло ,то що заказував то і приїхало. Один момент з роком резина dot 3022 30 неділя 2022 рік , навіть зовсім 2023 не пахло, і це погано .так як у мене не було ні часу ,не можливості оспорювати, прийшло заберати річну резину . І це один негативний момент по магазину .
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Не вся гума 23 року випуску. В розмові з менеджером рік не уточнювався. Шкода, що у Вас залишився негативний осад. Щоб його компенсувати закріплюємо за вашим номером знижку на подальші замовлення. Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Дякую за знижку ,ще на друге авто треба буде резини. На майбутнє буду запитувати у менеджера рік резина.
8 грудня 2023 Відповісти
Дмитро Ярмолюк рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Зимові шини Premiorri Vimero SUV (225/55R18 98H), Замовлення №52336

Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за звернення та ваш зворотній зв'язок! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Руслан Домачук рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Bridgestone Blizzak DM-V3 255/55 R19 111T, Зимові шини Bridgestone BLIZZAK DM-V3 (255/55R19 111T), Замовлення №52327

Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за замовлення та ваші рекомендації! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Сергій98 рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Зимові шини Sava Eskimo HP 2 (205/60R16 92H), Замовлення №51800

Відправили швидко.Рекомендую.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дуже вдячні за замовлення та ваші рекомендації! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Владислав Наумов рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Резина estrada samurai, Замовлення №480-3485

Магазин работает быстро, доставили без проблем и предоплаты подобрали резину по году выпуска и партии. Сама резина топ за свои деньги, денег стоит 200%
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо, що поділилися досвідом звернення в наш магазин! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
П.Ігор не рекомендує цей магазин
18 листопада 2023

Купив: Nexen Roadian HTX RH5 225/70 R16 103T, Замовлення №No50396

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за зворотній зв'язок. Дійсно, Ваше замовлення було оформлено у розстрочку та кошти надійшли у день замовлення. Після створення ТТН замовлення передали на відправку до складу, але на жаль замовлені шини не знайшли на складі. Зараз триває сезон активних продажів та залишки буває трішки пізніше оновлюються. Вам підібрали іншу гуму та відправили. Наш керівник з Вами зв'язався та вибачився, пояснивши ситуацію. Ще раз приносимо вибачення та сподіваємося що ми вирішили вашу проблему. За Вашим мобільним телефоном зафіксована максимальна знижка на наступні замовлення. Звертайтесь надалі в GUMMA.UA, будемо раді співпраці. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Borkovskiy Vitaliy рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Всесезонна шина Rosava БЦС-1 6.45 R13 78P, Замовлення №49640

Магазин цей рекомендую. Вислали резину, яка не відповідає замовленій, але проблему вирішили швидко.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Ще раз вибачаємось за неприємну ситуацію та дякуємо Вам за розуміння! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Денис Антипенко рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Зимові шини Premiorri Via Maggiore Z Plus (205/55R16 91H), Замовлення №49910

Можу сміливо рекомендувати і товар і магазин! Жодних нарікань.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дуже цінуємо рекомендації від наших клієнтів! Будемо раді новим зверненням! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Вадим Беспалько рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Hankook Winter I*Cept X RW10 225/65 R17 102T 4x4625, Шини, Замовлення №No49059

Дякую
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за замовлення та ваші рекомендації! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA