Александр Жигулин рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Зимові шини Matador MP 93 Nordicca (185/60R15 84T), Замовлення №47801

Замовляв зимову гуму. Все обговорили ,на всі питання дали відповідь. Відправили своєчасно. Рекомендую магазин!!!
Представник магазину «GUMMA.UA»
Нам приємно, що Ви залишились задоволені зверненням в наш магазин! Дякуємо за відгук та бажаємо вдалого сезону! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
29 вересня 2023 Відповісти
Анатолій Янчак рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Roadstone WinGuard WinSpike 195/70 R15C 104/102R шип, Замовлення №47402

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за замовлення та зворотній зв'язок про магазин! Звертайтесь ще! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Жека Радченко рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Літня шина Белшина ArtMotion 195/60 R15 88H, Замовлення №47081

Рекомендую цей магазин
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Цінуємо ваші рекомендації та чекаємо на нові звернення! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
viktor s рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Зимові шини Wanli SA-302 (235/45R18 98W), Замовлення №20400348291268

Купував дві різні пари гум на два автомобілі, все супер
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за замовлення та зворотній зв'язок про магазин! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
snsf рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Купив: Зимові шини Voyager Winter (175/65R15 84T), Замовлення № 46165

Товар в наличии, цена актуальная, отправка быстрая, персонал компетентный. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за замовлення та ваші рекомендації! Будемо раді новим зверненням! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Сергей Удовенко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 липня 2023

Купив: Літня шина Premiorri Solazo 205/55 R16 91V, Замовлення №# 45886

Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за відгук про наш інтернет-магазин. З Вами зв'язався керівник, вибачився та пояснив ситуацію. За взаємною згодою на наступне замовлення за вами закріплена знижка та безкоштовна доставка. Сподіваємося, ми вирішили Вашу проблему. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Вітаю вас! Так, мені набрали, так вибачились за ситуацію, дякую, що працюєте з клієнтами, а не ігноруєте. Також дякую за приємний бонус, взимку спробую придбати у вас шини, як раз потрібно буде. Проблема вирішена.
24 липня 2023 Відповісти
anwerto рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: Літня шина Premiorri Solazo 175/65 R14 82H, Замовлення №45709

Відправили швидко, товар цілий, все ок. Рекомендую
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за замовлення та ваші рекомендації! Будемо раді новим зверненням! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Лариса Прокопенко рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Зимові шини Белшина ArtMotion (205/55R16 91H), Замовлення №45470

Щиро дякую за увагу та сервіс!
Відповідь представника «GUMMA.UA»
І ми вам дякуємо за замовлення та приємний зворотній зв'язок. Будемо раді новим зверненням! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
invis ible рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Купив: Tigar winter 225/65/17 , Замовлення №45421

Все отлично , рекомендую этот магазин
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за замовлення та ваші рекомендації. Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
091092 рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Зимові шини Triangle Tire TRIANGLE AdvanteX TC101 (195/60R15 88V), Замовлення № No45356

Дякую, все прийшло вчасно, якістю дуже задоволені.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за замовлення та приємний зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA