Сергей Украинцев рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Масло ENI I-Sint 5W-40 (4л), Замовлення №No45353

Заказывал масло несколько раз. Отличная цена !!! Сервис и доставка на уровне. Молодцы!!! Буду заказывать зимнюю резину у них.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дуже приємно, що Ви до нас звертаєтесь не вперше! Цінуємо вашу довіру та дякуємо за рекомендації! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Сергей GSA рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Літня гума Goodyear EfficientGrip Perfomans 185/65/R15, Замовлення №45208

Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за замовлення та зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
R0man рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Літні шини Nexen N Blue HD Plus (195/55R15 85V), Замовлення №45120

Замовлення 45120. Чітко, швидко, професійно.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Раді, що Вам сподобалось здійснювати покупки в нашому магазині. Звертайтесь ще! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Petabajtik рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Premiorri Via Maggiore, Літні шини Premiorri Via Maggiore (175/70R13 82T), Замовлення №45236

Все прошло отлично, покупал зимние шины Premiorri Via Maggiore (175/70R13 82T) договорился о покупке шин 2023года (за две шины 23года доплатил 42гривен сверху) отправили с Киева, это был ближайший склад, пока на авто не ставил, но визуально вроде все ОК, магазин рекомендую
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за детальний відгук про звернення в наш магазин! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Елена Бурцева рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Купив: Premiorri Vimero-Van 225/70 R15C 112/110R, Бурцева Олена ,Ваше замовлення No44608 Premiorri Vimero-Van 225/70 R15C 112/110R , Замовлення №44608

Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за замовлення та рекомендації! Нам дуже приємно! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Владимир Макаров рекомендує цей магазин
31 травня 2023

Купив: Літні шини Premiorri Solazo S Plus (225/50R17 98V), Замовлення №44575

Спасибо. Оперативно, продали даже одну покрышку.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за відгук! Приємно, що Ви залишились задоволені зверненням в наш магазин! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
fabiorock3 рекомендує цей магазин
29 травня 2023

Купив: Літні шини Rosava Itegro (175/65R14 82H), Замовлення №44431

Трохи почекав, поки товар прийде до мого городу
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за очікування та зворотній зв'язок! Звертайтесь ще! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Олег Гаврилюк рекомендує цей магазин
29 травня 2023

Купив: Літні шини Premiorri Solazo S Plus (195/65R15 95V), Замовлення №44270

Покупкою задоволений, рекомендую.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за замовлення та ваші рекомендації! Звертайтесь ще! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
В’ячеслав Чилий рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 травня 2023

Купив: 2 x Rosava Бц-20 175/70 R13 82T , Замовлення №No44280

Заказал 2 шины , у менеджера уточнил что будут 2023 года выпуска , в итоге получил 0822! Update: все очень оперативно и быстро поменяли на 23 год, получил, установил, езжу довольный)
Kostiantyn P рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Купив: Premiorri Vimero-Van 185/75 R16C 104/102R , Замовлення №39216

Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за замовлення та зворотній зв'язок! Звертайтесь ще! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA