Casper_gg рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 128GB Black (MWLE2), Замовлення №2833

Довго шукав телефон, і нарешті знайшов тут. Користуюся уже як тиждень нарікань ніяких нема. Менеджер дуже привітний
Александр Волынец рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 8 Plus 256GB Gold (MQ8J2), Замовлення №2797

Відповідь представника «Gnext»
Александр Волынец, щиро вдячні, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук про наш магазин! Нам приємно, коли клієнти залишаються задоволені своїм вибором. Звертайтесь за приємною покупкою знову!
ta1r3N_ рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: AirPors 3, Замовлення №3726

Не вперше звертаюся до цього магазину, все проходить швидко і досить зручно. Купував AirPods собі , а потім на подарунок третю версію. Ціни відповідають заявленим, обслуговування прфесійне і швидке. Магазин раджу - ще не разу не підводив , коли треба швидко отримати товар)
Відповідь представника «Gnext»
Дякуємо за високу оцінку роботи нашого магазину! Ми працюємо так, щоб кожен клієнт залишився задоволений! Звертайтесь за приємною покупкою знову!
Alexey Tsuganok рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 64GB Black (MGJ53/MGH63), Замовлення №3704

Придбав iPhone 14 pro в даному магазині, все пройшло добре, товар був в наявності, ціна була відповідна як і на сайті. Менеджер ввічлива та відповідальна, все швидко оформила. Доставку зробили в той же день Рекомендую
Відповідь представника «Gnext»
Alexey Tsuganok, щиро вдячні, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук про наш магазин! Нам приємно, коли клієнти залишаються задоволені своїм вибором. Звертайтесь за приємною покупкою знову!
Сахарок рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: iPhone 11 , iPhone 11 purple , Замовлення №3681

Магазин супер, ціни дуже доступні, професійне обслуговування,доставка швидка . iPhone 11 - новий, працює бездоганно и дуже швидко)
Dzhamil рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: iPhone , iPhone 12 , Замовлення №3650

Отримав новий чудовий смартфон дуже дякую рекомендую
Відповідь представника «Gnext»
Dzhamil, щиро вдячні, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук про наш магазин! Нам приємно, коли клієнти залишаються задоволені своїм вибором. Звертайтесь за приємною покупкою знову!
Гарик Астахов рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro 128GB Graphite (MGMK3/MGLN3), Замовлення №3567

Дякую за чудове обслуговування, телефон новий, працює якісно. Буду рекомендувати цей магазин знайомим!
Відповідь представника «Gnext»
Гарик Астахов, дякуємо за високу оцінку роботи нашого магазину! Ми працюємо так, щоб кожен клієнт залишився задоволений! Звертайтесь за приємною покупкою знову!
Юлия4903 рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB Black (MWLT2), Смартфон Apple iPhone 13 128GB Starlight (MLPG3), Замовлення №20189

Выбирала магазин по цене и по отзывам , осталась довольна!Заказ оформила онлайн, сразу связались со мной , курьер привез вечером после моей поздней работы , что удобно) iPhone 13 цвет Starlight
Відповідь представника «Gnext»
Юлія, щиро вдячні, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук про наш магазин! Нам приємно, коли клієнти залишаються задоволені своїм вибором. Звертайтесь за приємною покупкою знову!
maumartynov рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 256GB Purple (MWLQ2), Замовлення №20165

Задовелений своєю покупкою iPhone 11 256 gb в магазині Gnext. Швидко обробили замовлення, через пару годин забрав телефон в точці видачі. Рекомендую - найнижчі ціни, якісне обслуговування
Відповідь представника «Gnext»
maumartynov, дякуємо за високу оцінку роботи нашого магазину! Ми працюємо так, щоб кожен клієнт залишився задоволений! Звертайтесь за приємною покупкою знову!
Юлия_Алекс1996 рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB Black (MWLT2), Смартфон Apple iPhone 12 128GB Purple (MJNP3, MJNF3), Замовлення №2811

Нашла iPhone 12 по самий низкой цене. Связалась с менеджером, все оформили оперативно. Телефоном довольна, все понравилось.
Відповідь представника «Gnext»
Юлия_Алекс1996, щиро вдячні, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук про наш магазин! Нам приємно, коли клієнти залишаються задоволені своїм вибором. Звертайтесь за приємною покупкою знову!