Stability рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Кутник будівельний Intertool MT-2062, Кутник будівельний Intertool MT-2062, Замовлення №ЯК000003305

Замовив кутник будівельний алюмінієвий Intertool 300мм. Мені одразу запропонували приїхати і забрати його. Дуже оперативно! І ціна гарна!)
i4668014i рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Акумуляторна міні пила Grand АПЦ-20V/8-4 PRO, Шабельна пила Grand ПС-20/PRO, Замовлення №Як000001037

Рекомендую
Ігор Слободенюк рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: СТАЛЬ НАБОР ИНСТРУМЕНТОВ ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЙ 108 ЕД. 1/4, Замовлення №11503

Дякую магазину 1KLIK за товар!
Дмитрий Ш рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Триммер электричний , Тример Intertool DT-2243, Замовлення №Як000013100

Дуже задоволений магазином, зручно пiдьiхати, парковка, обслуговування, чемнiсть, пояснения, все на вищому рiвнi. Рекомендую усiм!
Еврострой не рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Хотів купити: Фиолент П6-1200 Э, Перфоратор Фиолент П6-1200 Э

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Зробив замовлення на сайті Hotline перфоратор Фиолент П6-1200 Э Мені пердхвониди сказали що поторібно передоплата. на сайті цього не було вказано. Не раджу цей сайт
user0 не рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Хотів купити: Розсувна драбина Forte LFD 131TB

pb4kmcrpm рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Каністра lex 20l, Замовлення №10285

Сподобалась ввічливость і тактовність менеджера,також що каністра не впаде бо горизонтальна,колір червоний пасує авто
Дякуємо!
Андрій St рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Мотобур LEX GD520, Замовлення №10126

Придбав даний мотобур через ваш сайт. Ціна актуальна, в наявність! Замовлення відправили швидко! Рекомендую!
Виталий Очколас рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Intertool ET-6039SP, набір торцевих головок з тріскачкою Intertool ET-6039SP, Замовлення №9088

Был заказан Набор intertool ET-6039SP Отправка укр почтой Набор пришёл в кратчайшие сроки без повреждений и в оригинальной упаковке Персонал работает быстро Цена более чем приемлема (на самом интертуле на 30процентов выше) Рекомендую...
Дякуємо!
Max Max не рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Хотів купити: Сумка, рюкзак для інструментів Intertool BX-9007

На сайті хот лайн ціна сумки 499 грн ,при дзвінку менеджера ціну назвав 619грн ,ціна не та що на сайті не рекомендую,Написано на сайті оплата при отриманні можна,а по факту продавець каже тільки по передоплаті,на сайті все красиво написано для клієнта щоб заманити а коли спілкуєшся з менеджером зовсім друге
Відповідь представника «1KLIK»
Так, дійсно ціни можуть змінюватись, залежно від того який прайс дасть постачальник. Витратні матеріали та аксесуари відправляємо по предоплаті