Vitalii Dokalenko рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Відеокарта GF RTX 4070 12GB GDDR6X Dual Palit (NED4070019K9-1047D), Замовлення №13369

Не перший раз замовляю в цьому магазині. Заявлений товар завжди в наявності і відвантажується швидко. Часто є знижки, саме на той товар, який хочеться купити. Видають гарантійні талони
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
Володимир Власюк рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Philips 27M1N5500ZA/00, Замовлення №13396

Передзвонили-підтвердили, швидко відправили і ось я радий сиджу з новим монітором і пишу відгуд)))
Яна Шеремет рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Choetech Portable Power Station 300W (BS002-EU-BK), Замовлення №13105

Купила зарядну станція для роботи в світловідключення (про всяк випадок), і без цього вдома іноді немає світла без попереджень. Сподіваюсь, трохи допоможе, бо довго обирала зарядну станцію по співвідношенню ціна/якість дуже довго, але знайшла.
Шмээ рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Акумулятор Duracell Rechargeable DX1500 Ni-MH AA/HR06 2500 mAh BL 4шт, Замовлення №13361

Замовив - відправили, без зайвої метушні з підтвердженням і т.д
Apollo Ra рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Модуль памяти DDR5 2x16GB/6000 Team T-Force Vulcan Black (FLBD532G6000HC38ADC01), Пам'ять для настільних комп'ютерів TEAM 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz T-Force Vulcan Black (FLBD532G6000HC38ADC01), Замовлення №13247

Даниил Кириллов (jedi5218) рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2X Solar Graphite (010-02805-10/00/24), Замовлення №13327

оформлення замовлення та відправка буди зручні та швидкі, я дуже задоволений ціною, умовами продажу та наявними методами оплати та отримання
Александр Геба рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Накопичувач SSD 2TB MSI Spatium M480 Pro M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440Q600-P83), Замовлення №№ 13258

Сервіс супер, швидко та ввічливо. Якість товару без сумніву, оперативна доставка (відвантаження). Дякую та рекомендував.
Akvit рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: SSD накопичувач GOODRAM PX700 2 TB (SSDPR-PX700-02T-80), Замовлення №13214

Зробив замовлення на сайті та без жодних дзвінків і уточнень вже наступного дня отримав свій диск з пошти.
Oleh рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Бездротова вулична сирена Ajax StreetSiren (black), Замовлення №13115

Зразкова комунікація. Обрав, сплатив та по кожній дії отримував листа. Ніяких набридливих повідомлень у Viber, тощо. Гарні ціни та чітка праця. Рекомендую.
Rokky TheFirst рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Клавіатура HATOR Starfall Outemu Blue (HTK-609), Замовлення №13178

Неочікувано швидкий та приємний сервіс, зручний сайт