Олександр Тяпугін рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Акустична система Hator Aria Wireless Phantom Black (HTA-201), Замовлення №13197

Замовив блютуз-колонку https://www.dp-shop.com.ua/akustichna-sistema-hator-aria-wireless-phantom-black-hta-201, все прийшло вчасно, товаром задоволений
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
Max Petrov рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: SSD накопичувач GOODRAM PX700 2 TB (SSDPR-PX700-02T-80), Замовлення №13166

Цена в точности соответствовала заявленной на сайте, получил уже на следующий день, пока все ок
Arcade рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: скло на redmi note 9, Замовлення №13114

Victoria Yefimova рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C20, Замовлення №#13049

купувала в магазині роутер, після замовлення одразу набрав менеджер (десь через 3хв). обіцяли відправити до п’ятниці, але у п’ятницю роутер вже був на пошті! дякую за швидкість і якість
HENS Domson рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Відеокарта GF RTX 4080 16GB GDDR6X Ventus 3X OC MSI (GeForce RTX 4080 16GB VENTUS 3X OC), Замовлення №№11840

Все добре, дуже дякую, магазин рекомендую!
Марина Бережник рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Мишка defendor prototype GM670L ігрова, Замовлення №12776

Иван Истомин рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Телевізор Xiaomi Mi TV A2 55", Замовлення №20450865483499

Дякую за TV. Дуже задоволений.
Владимир Гуржий рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) NETIS SYSTEMS MW5230, Замовлення №12717

i-s-n рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 9 5900X (100-100000061WOF), SSD накопичувач Kingston KC3000 512 GB (SKC3000S/512G), Повітряне охолодження ID-COOLING SE-207-XT SLIM, Замовлення №12687

Зробив апгрей компа. Замовлення №12687 .Проц AMD Ryzen 9 5900X , добавив SSD, розігнав помять до 3600 мГц. На років 5 ще хватить. А там побачимо. Магазин можна рекомендувати, адекватні ціни і послуга " знайшли дешевше" реально працює. Відправка оперативаю РЕКОМЕНДУЮ...
Денис Кулик рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Материнська плата GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX, Процесор AMD Ryzen 5 7600 (100-100001015MPK), Замовлення №№ 11558

Товар пришел быстро, упакован хорошо. Заводская упаковка материнки не нарушена. Рекомендую этот магазин.