Silent Bob рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Процесор Intel Core i5-12600KF (BX8071512600KF), Замовлення №12565

Перед замовленням запитав все, що мене зацікавило, у менеджера через телеграм. Зробив замовлення через сайт, оплатив. Відправили на наступний день, доставка була безкоштовна на нову пошту. Процесор прийшов у заводській упаковці з пломбами. Фіскальний чек і документи прийшли на електронну пошту. Залишилося позитивне враження від співпраці.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
Руслан Добровенко рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Материнська плата ASRock A520M-HVS, Замовлення №не помню

Кусочек Человека рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Універсальна мобільна батарея Energizer UE10052PQ 10000mAh Black (UE10052PQ_BK), Замовлення №12302

Мирослав рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: GF RTX 4060 8GB GDDR6 Dual Palit (NE64060019P1-1070D), Замовлення №12248

Роботою магазину і мененджерів задоволений на всі 100%. Про dp-shop дізнався на Hotline, купляв тут вперше, замовив відеокарту на сайті 07.12.23, перезвонила мененджер дівчина практично зразу і приємним голосом уточнила всі деталі по замовленню) гарантію і чек прислали на пошту по факту оплати, відправили в той же день і на другий вже отримав на пошті, все прийшло ціле, гарно запаковане, і нове, однозначно рекомендую даний магазин до співпраці! Швидко, якісно, клієнтоорієнтовано.
Andrii Shumilin рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Материнська плата GIGABYTE Z790 UD, Замовлення №11557

Замовляв у цьому магазині близько 2х місяців тому, все пройшло добре. Скарг не маю )
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Єдине, що не зрозуміло, чому Ви недоліком поставили наявність? У нас всі товари у наявності. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
Випадково :)

Купив: MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G, Замовлення №12019

Рекомендую
Zentawrus рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: DDR5 2x16GB/6000 G.Skill Ripjaws S5 Black (F5-6000J3238F16GX2-RS5K), Відеокарта PowerColor Radeon RX 6700XT Fighter 12GB (AXRX 6700XT 12GBD6-3DH), Процесор AMD Ryzen 5 7600 (100-100001015MPK), Замовлення №11854

Замовляв комплектуючі для пк, все працює, прийшов фіскальний чек, але на складі помилились і процесор прийшов без кулеру, мені все пояснили і відправили його за рахунок магазину. Це показує порядність компанії, рекомендую
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Щиро перепрошуємо за помилку нашого складу, сподіваємось, що вона була виправлена максимально швидко та не завдала Вам великих незручностей! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
Руслан Коваленко рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Мережевий адаптер , Мережевий адаптер Frime NCF-GbLanRTL02.LT, Замовлення №Замовлення №11756

Alya Bondarenko рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Willer EVH80RI-SUN, Замовлення №9475

Дуже вдячна за швидкість, найнижчу ціну на ринку та сервіс вашої компанії. Була втрачена гарантія, але завдяки неймовірної уваги до клієнтів, все відновили і надіслали наново. Дякую вам дуже!
Юрий Кучеренко рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Ваги кухонні електронні CECOTEC Cook Control 10400 Smart Healthy EasyHang (04179), Замовлення №11701

Швидка відправка, гарантію та чек відсилають на пошту що дуже зручно, рекомендую!