Yung Cooper рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Миша W95 Max Black, Замовлення №№ 11128

Отличный сервис
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
Вікторія Євтушок рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Ноутбук VivoBook 16X M1603QA Transparent Silver (M1603QA-MB252), Замовлення №11133

Відмінний сервіс і швидка доставка. Ноутбук шустрий, чудово підходить для роботи. Дякую!
Dimitri D. рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Повторювач Wi-Fi TL-WA850RE, Замовлення №11135

Все чудово
Владимир Дубчак рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Материнська плата B760 GAMING X AX DDR4, Замовлення №11106

Магазин рекомендую максимально. Відправка і доставка на найвищому рівні. Покупкою та співпрацею задоволений.
Відповідь представника «dp-shop»
anastasiya snisarenko рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Процесор Intel Core i5-10500, Замовлення №10932

Чудовий магазин. Помилково придбали не те що було потрібно( нам все швидко замінили оперативно зробили заміну і повернули різницю! Все пройшло швидко! Бездоганне обслуговування! Обов'язково додам цей магазин до своїх улюблених і буду рекомендувати іншим!
Djok рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Ноутбук Asus X515EA-EJ1414 (90NB0TY2-M23260) FullHD Silver, Замовлення №11023

Знайшов цей товар у іншому магазині, але там потрібно було чекати тиждень доставку. Звернувся до цього магазину. Вони зробили знижку на товар і в той же день відправили. Я дуже задоволений. Рекомендую звертатись за покупками до dp-shop.
chsm рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Люмінесцентна лампа PL-S12 11W 4000K G23 (17-0100), Замовлення №11006

Отлично. Вопросов нет. Тихо и качественно, без вопросов.
name777 рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Повторювач Wi-Fi Archer C64, Замовлення №10103

Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Ми ніколи не лишаємо наших замовників наодинці з проблемою та завжди допомогаємо у вирішенні всіх питань!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
Юрий К. рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів 16 GB (2x8GB) DDR4 2666 MHz Beast Black (KF426C16BBK2/16), Замовлення № 10859

Все дуже швидко,молодці.Магазин рекомендую.
Максим Галицький рекомендує цей магазин
8 вересня 2023