Игорь Топиха рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Флеш-накопичувач USB3.2 64 GB Kingston Data Traveler Exodia M Black/Blue (DTXM/64GB) x2, Замовлення №10790

Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
m99k11D00d рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 5600 (3.5GHz 32MB 65W AM4) Box (100-100000927BOX) , Процесор Ryzen 5 5600 (100-100000927BOX), Замовлення №10586

Супер! Пришло на следующий день.)
DMITRIY LICHKO рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Материнская плата MSI MPG Z790 Carbon WiFi Socket 1700, Замовлення №заказ № 10705

Представник магазину «dp-shop»
Так, замовлення від 5.000 грн транспортуються за наш рахунок, вийняток це вбудована побутова техніка, велика побутова техніка, кліматична техніка (кондиціонери, бойлери тощо) те телевізори діагоналлю більш ніж 42 дюйми. Передплату ми не беремо, вийняток тільки, якщо замовник є у базі "неблагонадійних покупців", у цьому випадку передплата від 300 грн (вартість транспортування товару у два кінці).
БФП Epson L850 номер замовлення 10926
21 листопада 2023 Відповісти
Денис Скакун рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Материнська плата MPG Z790 CARBON WIFI, Замовлення №10416

Магазин зробив знижку на цю материнку і тому я тут купив) ще до цього підштовхнула відсутність негативних відгуків + безкоштовна доставка. Поки все працює добре.
Відповідь представника «dp-shop»
Відправляли за передоплату часткову чи повну? І питання до магазину якщо відеокарту брати в районі 35 тис.грн чи буде безкоштовна доставка і скільки буде передоплата?
Представник магазину «dp-shop» відповів на коментар DARKLING PLAY
2 вересня 2023 Відповісти
Відправили накладним платежем, а потім я зробив оплату банківським переказом. Передплати не було.
Sergey рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Акумуляторна батарея OZ Power OZ12V09 12V 9AH AGM, Замовлення №10623

Жодних нарікань, все чудово!
Іван Підгорний рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Лінійно-інтерактивне ДБЖ LPY-PSW-800VA+ (4153), Замовлення №10562

Товар прийшов з затримкою Працює нормально (покишо)
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! не розуміємо тільки де затримка? Товар Вам було відвантажено за всіма регламентами співпраці з магазином. Ви зробили замовлення 20.08.2023 о 14.52, товар був на наступний день зібрано й відвантажено. День у день ми відвантажуємо до 13-ї години, про це є всюди попередження. 23.08 Ви його вже отримали. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
anchab рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Чохол для ноутбука 15-16" NS150 Gray Sleeve (NS150GR), Замовлення №Чайник

Спасибо
Александр рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Блок живлення Chieftec TPS-700S, Блок живлення Task-Series TPS-700S, Замовлення №10481

Чудова компанія! Обслуговування на найвищому рівні. Угода пройшла відмінно. Рекомендую!
Віталій Генцельман рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Мобільний телефон 105 SS 2023 Charcoal (1GF019EPA2C01), Замовлення №10349

Рекомендую всім
Ірина Писаренко рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12S 8/256GB Dual Sim Onyx Black (Redmi Note 12S 8/256GB Onyx Black), Замовлення №10447