Людмила Кізян рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Точка доступу cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD), Замовлення №10188

Дякую, швидко зв‘язалися і моментально доставили товар!
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!
Денис Юрьев рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Модуль пам`ятi SO-DIMM 4GB/1600 DDR3 Dato (DT4G3DSDLD16), Замовлення №10041

СЕРЕГА ШКОЛЬНИКОВ рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор Tenda F3, Замовлення №10030

Хороший магазин, купил роутер. Заказ сделал, через 5мин перезвонили, уточнили адрес и оплату ( оплатил сразу, без на ложки), вечером отправили и на следующий день к вечеру забрал с почты. Подключил, всё работает. Магазином доволен
Дмитро Сабов рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Процесор Ryzen 7 5700X (100-100000926WOF), Замовлення №10012

Все сподобалось, ціна відповідала заявленій, для підтвердження замовлення зі мною звязались швидко і в той самий день відправили процесор. Чеки та гарантійку відправили по пошті. Загалом проблем або незручностей ніяких не було, можу спокійно рекомендувати цей магазин
Yaroslav Kirmach рекомендує цей магазин
16 липня 2023

Купив: Точка доступу hAP ax2 (C52iG-5HaxD2HaxD-TC), Замовлення №9958

Суцільне приємне враження від взаємодії з магазином. Дякую.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! На жаль такі умови тому що багато дрібних замовлень не забирають люди без причин на те. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!
Vladimir Denisov рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Купив: Wi-Fi адаптер U10, Замовлення №9910

Один невеликий мінус - оплата після отримання на сумму більше 1000 грн., якщо товар коштує менше потрібна предоплата 300 грн.
Alex Sh рекомендує цей магазин
8 липня 2023

Купив: Точка доступу Chateau LTE6 ax (S53UG+5HaxD2HaxD-TC&FG621-EA), Замовлення №9792

Придбанням роутера в цьому магазині задоволений. Ціна актуальна, відправили швидко. Доставка безкоштовна. Гарантійний талон та товарний чек від магазину прийшли на електронну пошту. *Замовляв наложкою НП. Фіскальний чек про переказ коштів отримав від НП
Meffistoffel рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: Оперативна пам\'ять Kingston Fury DDR4-3600 32768 MB PC4-28800 (Kit of 2x16384) Renegade Black (KF43, Замовлення №9871

Все ОК, оперативно, без косяків. Відправка в день замовлення
Марина Марина рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Портативна колонка Go 3 Eco Green (JBLGO3ECOGRN), Замовлення №9835

Все чудово. Швидко відповіли, за моїм проханням - написали на пошту, не телефонували. Швидко і надіслали товар. Все сподобалось.
Костянтин Радченко рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Фiтнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro Black (BHR5970GL), Замовлення №9828