Беспрозванный Никита рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Green (MNGD3), Замовлення №12121

Чудовий, комунікабельний персонал. Швидко та просто проконсультували та допомогли. Рекомендую!
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня! Це команда Upps Ми намагаємося зробити так, щоб кожен клієнт був задоволений нашим обслуговуванням Тому нам так приємно знати, що вам усе сподобалося Дякуємо за гарний фідбек
Владимир Зяткин рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №12031

Чудовий магазин та працівники! Дуже задоволений!
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня! Дякуємо за високу оцінку нашого магазину) Ми раді що Ви залишилися задоволені) Будемо раді бачити Вас знову!) З повагою, команда UPPS
Павло Ботнар не рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Хотів купити: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M2 Midnight 2022 (MLY33)

Руслан Моторин рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №12084

Отличное обслуживание, Андрей помог мне выбрать аксессуары,настроить телефон. Советую всем этот магазин
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день, Руслан! Дякуємо, що знайшли час залишити про нас відгук Раді що вам усе сподобалося З повагою, команда Upps
Александр Слуцкий не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 128GB Space Gray (MNXD3) M2 Chip

Приїхав за новим планшетом - взяв перевірити на активацію - виявилось що планшет активований вже 4 місяці але був запакований пломбами і сказали мені що він не активований але так як я розуміюсь в техніці перевіряти вмію На питання чому так сталося - відповіли що це Apple активує їх - я дуже сильно сміявся прям в шоці був що вони таке ляпнули Тому будьте обережні. Не рекомендую цей магазин
Представник магазину «UPPS»
Цей планшет для ринку США. Макбуки, навушники, планшети, багато пристроїв буде на гарантії з моменту відвантаження їх з Apple Store. Процедура називається Fake Activated. На цей процес ми не можемо вплинути, правила встановлює виробник. Також це може підтвердити офіційна технічна підтримка Apple в Україні.
13 квітня 2024 Відповісти
Dima Tabaluk рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Green (MNGD3), Замовлення №16395

Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за відгук. Раді, що виправдали Ваші очікування! З повагою від усієї команди Upps
HenK рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №16412

Приємна ціна, гарне обслуговування, вигідні умови, рекомендую
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день! Дуже раді, що вам усе сподобалося Дякуємо за гарний відгук Чекаємо на вас ще З повагою, команда Upps
Олексій Федоров рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Тачпад Apple Magic Trackpad (MMMP3), Замовлення №16230

Не перший раз вже ту купляю, але сервіс стабільно не викликає ніяких претензій. Все як заявлено в описі на сайті. Цього разу навіть вдалось швидше отримати замовлення, чим планувалось.
Відповідь представника «UPPS»
Вітаємо, Олексій! Ми щасливі що Ви залишаєтесь з нами. Ми будемо надалі так само наполегливо працювати за для вашого комфорту. Дякуємо, що обраєте нас) З повагою від усієї команди Upps
Данил рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Gray 2023 (Z174000EE), Замовлення №16239

Покупал макбук. Консультант предложила более продвинутую версию за небольшую доплату, за что я очень благодарен. Покупка полностью окупилась, к товару претензий не имею. Рекомендую
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня! UPPS - це місце, де наші менеджери та консультанти завжди прагнуть допомогти Вам у виборі гаджету :) Ми безмежно раді що надали Вам якісну консультацію, та сподіваємось побачити Ваше замовлення знову! З повагою, команда Upps
Angel Lucky рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №37954

Бажаю здоров?я) Дуже задоволений обслуговуванням і дуже вдячний за швидкість доставки. Бажаю Вам успіхів. Дякую.
Відповідь представника «UPPS»
Вітаємо! Дякуємо за зворотній зв'язок. Та дякуємо за Вашу довіру до магазину) Ми раді що Ви залишились задоволені отримавши посилку у відділені Новій пошті. Будемо чекати на Вас знову! З повагою від усієї команди Upps