Відгуки Click | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин Click

Вибрані 7 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• 23 червня 2022 р.

На сайті виявилось дорожче на 1000 грн.

Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Black

• 22 червня 2022 р.

Добрый день! Хочу поделиться впечатлениями о магазине, они у меня хорошие! Обслуживание, доставка - все понятно и быстро, пылесосом также очень довольна, давно о таком мечтала. Рекомендую однозначно.

Відповідь представника «Click»

Дякуємо Вам за відгук, він дуже важливий для нас.

Пилосос Cecotec Conga Popstar 1000 DuoStick Easy CCTC-05541

• 21 червня 2022 р.

Обыкновенный инет-магазин масштаба Украины, со всеми плюсами и минусами (для тех, кого они будоражат). Выбрал товар на hotline.ua, перешёл на сайт магазина, цена совпала. Простая регистрация и оформление заказа. Разные варианты оплаты, выбрал через liqpay, оплатил без проблем. Выбрал "не звонить для подтверждения". Указал отделение НП, отправили на следующий рабочий день со Львова (мне какая разница откуда, главное, что товар в наличии, особенно в это непростое время). А теперь про минусы. С розгорнути

Акумуляторна батарея KSTAR 12V 9Ah (6-FM-9A) AGM

• 18 червня 2022 р.

Магазин фактично не працює. Додзвонитися до них не можливо. Замовлення на сайті ігноруються, а в телефонному режимі закази не приймають, так і кажуть прямим текстом . Бо невзмозі вірно написати адресат і телефон. Кажуть багато помилок роблять ))). Навіщо взагалі потрібно такий сервіс.. відправляють В кращому разі через тиждень, або взагалі проігнорують.

Hdd inorys 320 gb

• 29 травня 2022 р.
відвантаження
сервісна підтримка

Хотів у війну підтримати Харків.
Також виконую прохання ремонту жінки яка втікла від війни.
Замовив в п'ятницю, через онлайн пошук, зараз неділя. Ні дзвінка, ні відповідь, ні підтримки — тиша.

UPD. Товар дійшов все добре. Зараз можуть бути затримки в виправляння тому уточнюйте номер ттн одразу.
Та обов'язково дзвоніть, тому що війна і все може змінитися в одну мить.

В замовленні була вказана як що оплата до 14:00 ( оплатив об 12+-) в той же день відправлення тобто в п'ятницю, у розгорнути

SSD 512 Goodram iridium pro gen 2

• 25 травня 2022 р.

Магазин - норм. Ціна за роутер Mikrotik була дуже вигідною. Після замовлення протягом 5 хвилин зателефонувала дівчина-менеджер. Наступного дня роутер вже був у мене.

Відповідь представника «Click»

Дякуємо Вам за відгук, він дуже важливий для нас.

роутер

• 24 травня 2022 р.
відвантаження

Делал заказ на сайте, дозвониться смог на следующий день, из-за отсутствия товара в наличии магазина (хотя было указано, что отправка в день оплаты) пришлось попросить возврат денежных средств. Деньги на карту вернулись и через пару часов ночью сразу же снова списались. Поддержка работает плохо, если сначала нужно было ждать в очереди полчаса, то сейчас при вызове оператор выдаёт, что у Бинотела нет такого номера. Не рекомендую делать оплату через Liqpay, и вообще без подтверждения менеджера о розгорнути

Чехол Poco m4