Леся Шелест рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Коляска 2 в 1 Anex E-Type, carame (et-07A), Замовлення №9147

Відмінний інтернет-магазин, дуже задоволена як товаром, так і якістю обслуговування. Дівчина-консультант дуже приємна, доставили все вчасно, як і обіцяли.
Губской Валерий рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Стільчик для годування Bambi M 4136 OLIVE, Замовлення №6861

Зробив замовлення - одразу зателефонували. Ціна дуже хороша на стілець. Доставили вчасно. Стілець гарний, новий, якісний і зручний.
Юраков Iван рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Заколисуючий центр Mastela Deluxe Multi (8105), Замовлення №7259

Всім раджу цей прекрасний магазин! Добре проконсультували, все швидко без зайвих слів. Дружина уже задоволена покупкою!
Козуля Даша рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Сушарка для рушників електрична 90W , Замовлення №7001

Чудовий магазин! Приємний персонал продавець допоміг з вибором. Раджу.
Ивашов Макс рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Шафа тканинна розкладна, Замовлення №007573

Я задоволений магазином. З продавцем не виникло проблем. Все спокійно, роботу виконують швидко та цінують час свого клієнта (для мене це найголовніше). Шафу доставили у повному комплекті. Працюють на совість. Рекомендую!
Self Hypnosis рекомендує цей магазин
2 квітня 2023

Купив: Матрац надувний Intex 64759, Замовлення №59000948169275

Всё быстро и в краткие сроки. Посмотрим как прослужит…
Денис рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Купив: Плита електрична переносна двохкомфоркова Stenson ME-0014, Замовлення №1162

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Ціни найприйнятніші на ринку, але найголовніше в їхній роботі це звичайно ж сервіс!
Відповідь представника «Babymarket.ua»
Добрий день, Денис! Щиро дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук. Ми завжди намагаємось йти на зустріч нашим клієнтам та радувати якісним сервісом!
Виктория рекомендує цей магазин
23 листопада 2022

Купив: Автокрісло Lorelii AVIATOR ISOFIX, Замовлення №1078

Дуже кваліфіковані і уважні продавці. Великий вибір дитячих колясок і автокрісел різних брендів і різних цінових категорій. Ми з чоловіком задоволені нашою покупкою. Рекомендую!
Відповідь представника «Babymarket.ua»
Доброго дня, Вікторія! Дякуємо Вам за купівлю автокрісла, позитивний відгук та рекомендацію нашого магазину. Будемо раді і в подальшому бачити Вас серед наших постійних клієнтів та радувати приємними цінами та якісним сервісом!
Юрий Олейник не рекомендує цей магазин
26 листопада 2021

Купив: Игровой набор Limo Toy Кухня детская (889-188)

Відповідь представника «Babymarket.ua»
Здравствуйте, Юрий! К сожалению, возможно Вы не услышали в разговоре при оформлении заказа, что самовывоз происходит непосредственно с пункта выдачи товара и акцентировали Ваше внимание, что это не розничный магазин и нет условий для просмотра товара. При оформлении заказа вопрос комплектации также был согласован. Согласно ЗУ "О правах потребителя" у вас есть 14 дней на обмен/возврат продукции при сохранении товарного вида. В итоге Вам не было отказано в уточнении деталей и пошли на встречу, не смотря на существующие правила Пункта выдачи товара. Мы дорожим репутацией магазина, поэтому просим по возможности изменить оценку отзыва, если Ваше мнение изменилось в лучшую сторону. Спасибо )