Тарас рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Кліторальний вакуумний вібратор Satisfyer Love Breeze Ice Blue (SO4103), Замовлення №18782450

Рекомендую цей магазин :)
Dawe рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Класичний мастурбатор (рукав) Kokos Мастурбатор HANNA ONAHOLE 002 (83016), Замовлення №18782443

Швидко зв'язались зі мною і в день замовлення відправили товар
Катя рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Кліторальний вакуумний вібратор Womanizer Duo 2 - Blueberry (SO8756), Замовлення №18782435

Дуже задоволена сервісом!
Кирило рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Кліторальний вакуумний вібратор Satisfyer Pro G-Spot Rabbit (SO1829), Замовлення №18782424

Чудовий сервіс!Вражені професіоналізмом консультантів в цьому магазині!
Марта рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Satisfyer Deep Diver Light Blue (SO6351), Замовлення №18782404

Гарне обслуговування та ціни!
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Насолода читати такий відгук)
Сергей рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Анальний лубрикант HOT BIO ANAL Superglide (44181), Замовлення №18782398

Цей магазин став моїм улюбленим місцем для покупок!
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Раді намагатися робити все, щоб кожен клієнт залишився задоволений не тільки покупкою, а й приємним сервісом магазину)
Анастасія рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Кляп DS Fetish Кляп DS Fetish Mouth silicone gag L black/pink (221301096), Замовлення №18782391

Мені сподобалась ціна та відгуки тут, тому купила. Дякую.
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок!) Нам дуже приємно, що Ви задоволені)
Анна рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Класичний мастурбатор (рукав) Lovense Рукав-вагина для мастурбатора Max 2 (SO4092), Замовлення №18782387

Покупка в цьому магазині дозволила мені значно заощадити час, який би я витратила на відвідування фізичних магазинів. Чудові ціни та акції
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Вдячні за таку оцінку нашого сервісу)
Юлия рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Класичний мастурбатор (рукав) Fleshlight International Fleshlight Girls: Stoya Destroya, Замовлення №18782070

Покупка пройшла як звичайно це буває - швидко зв'язались, відправили і через день чи два отримала
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Будемо раді Вас знову бачити в нашому магазині)
Lidia рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Анальна пробка Sinner Gear Unbendable Drang Fun Metal Anal Plug (SO4616), Замовлення №18782061

Хороший магазин!