Ivan Klimenko не рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Бензиновий генератор PR8500WS (GS8500E), Замовлення №20450629739239

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Купив генератор 3,5 кВ виявився 3кв ,заклеїли на упаковці потужність. Повертати кошти відмовились і адресу сервісного центру також не повідомили. Написав заяву в поліцію.
Oksana Dorozhynska не рекомендує цей магазин
12 лютого 2023

Купив: Термобілизна, Замовлення №59000910113237

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Anton Tsedik не рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: powertech pt6500w, Замовлення №23131231

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Купив генератор та він не після Powertech 3.5kWt 1.5 години перестав працювати. Це просто жахливо в війну продавати такий товар
anton.onufrienko не рекомендує цей магазин
8 січня 2023

Купив: Генератор Уценка 3,5 кВт Walter Stahl 3-фазный бензиновый, Замовлення №061022-1

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Магазин продає товар, який невідповідає опису. Генератор Walter Stahl, який продається на цьому сайті: 1.має алюмінієву, а не мідну обмотку, як вказано на сайті 2.звичайний китаєць, а не німеці і жодного відношення до бренду не має 3.якість генератора жахлива - запускається через раз, паливо тече через повітряний фільтр, згорів ще до завершення обкатки. Магазин на всі запитання просто відморозився. Додзвонитись, чи дописатись до них просто неможливо.
Алла Куливар не рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Женское термобелье (хит продаж Columbia), Замовлення №83151

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, фіскальний чек

Dmitry Hehelskiy не рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Купив: Генератор, Замовлення №209

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Товар не відповідає замовленню, заклеїний стікером на коробці потужність щоб не було видно. Замовляв 4.8 квт прийшов на 3. Не купляйте в цьому магазинi!
Marina M не рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Купив: IL-3008HTE, Замовлення №35442

Сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не купуйте тут!!! Ніхто не бере трубку. Вони товар через корзину продають, а потім не відповідають. Я хочу повернути замовлення, через те, що воно не відповідає опису. Замість чоловічої термобілизни прислали дівчачу на 10 років.
Шиказяка Wild Rift не рекомендує цей магазин
11 грудня 2022

Купив: Плита з захистом, Замовлення №79329

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Я одразу оплатив доставку. Я вказав зовсім іншого отримувача, бо це мав бути подарунок. І тут мені приходить смс - до вас прямує посилка та до сплати 73 грн. Дякую звісно, але я не збираюся їхати 800 км щоб отримати посилку. Гіршого інтернет магазину я ще не зустрічав.
Оксана Микита не рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Купив: Замовляла генератор Walter Stahl 3,5кв по наложному платежі,прислали на 2кв Royaltronic Rt g 9500 ,

Oleg Mix не рекомендує цей магазин
7 грудня 2022

Хотів купити: Генератор Walter Stahl 3-фазный 3,5 кВт бензиновый, Замовлення №20400307908220

Не советую интернет магазин Marketline. Заказывал 3,5квт генератор, отправили генератор на 2,5квт другой фирмы, на почте я от него отказался, дозвониться им невозможно, переписывался с ними через имейл; мне написали что этот генератор такой же и нужно было забирать что прислали и задаток они мне не вернут.